Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У пріоритеті - якісна питна вода та знижка на «теплі кредити» Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження спільно із постійною комісією обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

У роботі комісії взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; фінансів; міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, КП «Вінницяоблтеплоенерго», представники КП «Вінницяоблводоканал», громад області, Служби автомобільних доріг, Вінницького регіонального управління водних ресурсів, школи помічника депутата, яку започаткував Вінницький осередок політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

На зібранні розглядали 14 питань порядку денного, серед яких - «Про незадовільний стан очисних споруд, які знаходяться на території Цекинівської сільської ради Ямпільського району», «Про   депутатський  запит народного депутата України Домбровського О.Г. щодо забезпечення освітлення автомобільних доріг державного значення в межах населеного пункту», «Про депутатське звернення щодо запровадження електронного документообігу, закупівлю планшетів».

Голова постійної комісії Андрій Ковальов вніс зміни до проекту звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Міністра екології та природних ресурсів України Семерака О.М. у вигляді уточнених даних щодо вирішення питання  покращення якості джерела водопостачання у р. Південний Буг (оскільки виявлені погіршення ставлять під загрозу забезпечення міста Вінниці  питною водою належної якості)  та сприяння виділенню коштів  з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища на вирішення цієї проблеми.

Членами постійної комісії було заслухано звіт директора КП «Вінницяоблводоканал»  щодо якості питної води у р. Південний Буг. За результатами було вирішено створити незалежну комісію щодо контрольних замірів води у річці, з подальшим винесенням цього питання на розгляд постійної комісії обласної Ради.

Також була внесена пропозиція від голови постійної комісії щодо повернення відшкодування позичальникам 15% за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження, та кредитами, отриманими на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу. На сьогодні ця ставка дорівнює 8%.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 16 грудня 2016 року, 14:54 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація