26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У п’яти комунальних установах, закладах, організаціях та підприємствах області призначили керівників Роздрукувати

Під час засідання 37 чергової сесії депутатами було затверджено проекти рішень щодо призначення п’яти керівників комунальних підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Варто зазначити, усі керівники цих комунальних закладів пройшли конкурсний відбір та були обрані конкурсною комісією на заміщення вакантних посад, яка рекомендувала їх до розгляду сесії обласної Ради.

Зокрема, сьогодні депутати затвердили на посаді директора комунального закладу Вінницького обласного навчально-курсового комбінату аграрної освіти призначено терміном на 6 років Івана Іванця. Також на шестирічний термін обрано Віталія Козаченка на посаду директора комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».

На посаді керівника комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» депутатами на безстроковий термін ухвалено Галину Дудник.

45 голосами з 62 на сьогоднішньому засіданні депутати обирали директора Вінницького обласного художнього музею, ним став Руслан Паламаровський, котрий із червня 2017 року до цього часу виконував обов’язки директора музею.

Керівником комунального закладу «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» затверджено безстроково Володимира Александренка.

Депутати розглянули і схвалили також питання про додаткову угоду до Контракту з начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» Андрієм Сіраком.

До того ж депутатським корпусом сьогодні було схвалено рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Тульчинського коледжу культури.

Більшістю голосів депутатського корпусу обласної Ради підтримано рішення про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області з 1 січня 2019 року на поточний рік.

Надбавка встановлюється до посадового окладу за складність та напруженість в роботі і за високі досягнення у праці, також за особистий внесок у забезпечення високоякісного навчально-тренувального процесу, підготовку висококваліфікованих спортсменів до складу збірних команд України на період перебування спортсменів у складі збірних команд України.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 14:24
Оновлено: 5 березня 2019 року, 14:26
Переглядів: 460

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація