12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У п’яти комунальних установах, закладах, організаціях та підприємствах області призначили керівників Роздрукувати

Під час засідання 37 чергової сесії депутатами було затверджено проекти рішень щодо призначення п’яти керівників комунальних підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Варто зазначити, усі керівники цих комунальних закладів пройшли конкурсний відбір та були обрані конкурсною комісією на заміщення вакантних посад, яка рекомендувала їх до розгляду сесії обласної Ради.

Зокрема, сьогодні депутати затвердили на посаді директора комунального закладу Вінницького обласного навчально-курсового комбінату аграрної освіти призначено терміном на 6 років Івана Іванця. Також на шестирічний термін обрано Віталія Козаченка на посаду директора комунального закладу «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді».

На посаді керівника комунальної установи «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» депутатами на безстроковий термін ухвалено Галину Дудник.

45 голосами з 62 на сьогоднішньому засіданні депутати обирали директора Вінницького обласного художнього музею, ним став Руслан Паламаровський, котрий із червня 2017 року до цього часу виконував обов’язки директора музею.

Керівником комунального закладу «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» затверджено безстроково Володимира Александренка.

Депутати розглянули і схвалили також питання про додаткову угоду до Контракту з начальником обласного комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» Андрієм Сіраком.

До того ж депутатським корпусом сьогодні було схвалено рішення про оголошення конкурсу на заміщення посади директора Тульчинського коледжу культури.

Більшістю голосів депутатського корпусу обласної Ради підтримано рішення про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області з 1 січня 2019 року на поточний рік.

Надбавка встановлюється до посадового окладу за складність та напруженість в роботі і за високі досягнення у праці, також за особистий внесок у забезпечення високоякісного навчально-тренувального процесу, підготовку висококваліфікованих спортсменів до складу збірних команд України на період перебування спортсменів у складі збірних команд України.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 14:24
Оновлено: 5 березня 2019 року, 14:26
Переглядів: 495

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація