Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Раді Церков та релігійних організацій Вінницької області обрали нового головуючого Роздрукувати

3 червня відбулось засідання Ради церков і релігійних організацій при голові облдержадміністрації. У її роботі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк. 

Основною темою зустрічі було проведення літнього оздоровлення дітей та молоді в таборах різної форми власності та релігійних організацій  області, про що поінформувала начальник Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

–  На Вінниччині проживає 173 357 дітей шкільного віку, – повідомила Наталя Михайлівна. – З них 92 384 – діти пільгових категорій, 87 – діти загиблих учасників АТО, 6 000 – діти учасників АТО, 30 000 – діти з багатодітних сімей, 1 000 – діти внутрішньопереміщених осіб, 1 700 сиріт. Також понад 10 000 талановитих та обдарованих дітей мають право на змістовний відпочинок. З обласного бюджету для оздоровлення дітей з пільгових категорій виділено 12 млн 800 тис. грн. На сьогодні діє 249 таборів з денним перебуванням дітей, 14 позаміських оздоровчих табори, два релігійні – «Мир і радість» у Вінницькому районі та «Джерело любові» у місті Вінниці.

Наталя Заболотна звернула увагу присутніх, що при бажанні відкрити релігійний табір необхідно повідомити про це місцеві органи влади та Держпромспоживслужбу щодо проведення перевірки.

Присутні заслухали звіт головуючого у Раді Церков та релігійних організацій Вінницької області  Михайла Вільчинського, який є виконавчим секретарем медіагрупи «Надія». Він повідомив про основні заході, які були  здійснені усіма релігійними організаціями протягом 2018-2019 років.

– Завдяки організації літнього відпочинку  оздоровлено понад 10 000 дітей, які побували у двох стаціонарних таборах, 50 наметових таборах,  трьох рекреаційних будинках, 250 денних таборах та побували на відпочинок на морі і здійснили 24 паломницькі поїздки.

Також учасники Ради Церков та релігійних організацій Вінницької області  переобрали нового головуючого на 2019 рік. Ним став почесний голова Вінницького обласного управління об’єднаної церкви християн віри євангельської, єпископ Михайло Якобчук, який набрав найбільше голосів.

У виборах брали участь усі члени Ради церков: керуючий Вінницько-Барською єпархією  Української Православної Церкви (Православної Церкви України) митрополит Симеон, керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією  Української Православної Церкви (Православної Церкви України) митрополит Роман, керуючий Могилів-Подільською єпархією  Української Православної Церкви митрополит Агапіт, керуючий Вінницько-Тульчинською єпархією  Української Православної Церкви (Православної Церкви України) архієпископ Михаїл, керуючий  Кам’янець-Подільською дієцезією Римсько-католицької церкви єпископ Леон Дубравськи, голова Вінницького обласного об’єднання української церкви християн віри євангельської єпископ Василь Любчак, голова Подільської Конференції церкви адвентистів сьомого дня в Україні єпископ Олександр Зайцев, голова  Вінницького обласного об’єднання церков євангельських християн баптистів пресвітер Володимир Вузій, протопресвітер Вінницького протопресвітерства Української Греко-католицької церкви протоієрей Микола Дуркалець, голова релігійної громади «Бейс Менахем Любавич» Равин Шауль Хоровіц, голова релігійної громади мусульман «Ахлі-Бейт» Алейхімус-салам» Абушов Теймур Аловсат Огли, голова незалежної мусульманської релігійної громади «Азек» Ельдар Айдерович Ізедін.

 

 

 

Повернутись Створено: 3 червня 2019 року, 17:50 Переглядів: 720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація