Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У разі потреби буде забезпечено розгортання додаткових 200 інфекційних ліжок Роздрукувати

Про виконання поставлених головою ОДА Владиславом Скальським, під час ранкового засідання оперативного штабу, завдань керівники  Департаментів та служб області відзвітували в ході вечірнього онлайнзасідання. Обговорено можливості розподілу складових обласного матеріального держрезерву для забезпечення потреб служб, дотичних до протидії поширенню коронавірусу.

Щодо ситуації із захворюваністю на грип та ГРВІ в області, роботи екстреної медичної допомоги та роботи медзакладів області в умовах карантину доповіла директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

- Наразі ускладнень із викликами і наданням екстреної медичної допомоги немає, - сказала Людмила Олексіївна. - Заклади первинної медичної допомоги працюють згідно відпрацьованих алгоритмів дій. На сьогодні 90% сімейних лікарів знаходяться на своїх робочих місцях, решта у відпустці або на лікарняному. Проблем із обслуговуванням пацієнтів сімейними лікарями немає. Базові фахівці – лікарі-інфекціоністи, анестезіологи, реаніматологи, кардіологи, терапевти, неврологи – ті, хто на постійній основі потрібні для консультацій та лікування пацієнтів, працюватимуть постійно. Тим лікарям, які менш задіяні в плановому лікувальному процесі, надаватимуться відпустки. Також, в разі потреби, менш ніж за добу буде забезпечено розгортання додаткових 200 інфекційних ліжок.

Владислав Скальський наголосив, що оперативну інформацію від імпортерів та виробників засобів індивідуального захисту очікуватиме щоденно, аби, не втрачаючи час, забезпечувати пріоритетні потреби – медична галузь, поліція, соцпрацівники, працівники критичної інфраструктури. Також керівник області доручив налагодити скоординовану комунікацію з головними гравцями на аптечному ринку, аби оперативно інформувати щодо наявності медичних засобів на оптовому ринку, наявності змов дистриб’юторів, контролю за справедливістю розподілу і унеможливлення концентрації засобів захисту «в одних руках», особливо в умовах їх дефіциту.

Щодо перевірки роботи об’єктів критичної інфраструктури з метою забезпечення безперебійної їх роботи та уникнення аварійних ситуацій проінформував заступник голови ОДА Олександр Піщик.

- На всі служби передано доручення, щодо об’єктів, які підлягають першочерговій перевірці, - зазначив Олександр Володимирович. - В першу чергу це медичні заклади. Таким чином буде здійснено перевірку електропостачання, газопостачання, водопостачання та водовідведення, а також тепло забезпечення».

Не оминули увагою і роботу правоохоронних органів області на період карантину. Зокрема, питання стосувались охорони правопорядку працівниками Національної поліції та забезпечення їх засобами індивідуального захисту та дезінфекції.

 

 

Повернутись Створено: 18 березня 2020 року, 10:01 Переглядів: 140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація