Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Резіні відбувся перший міжнародний економічний форум Роздрукувати

20-21 травня, 2014 року в м.Резіна відбувся перший міжнародний економічний форум «Розвиток шляхом економічного та міжвідомчого співробітництва».

У відкритті Форуму взяли участь заступник міністра економіки Республіки Молдова Октавіан Калмик, депутат Парламенту Молдови Міхай Шолчан, голова Єврорегіону «Сірет -Прут - Ністру», президент Ясської повітової Ради Румунії Крістіан Адомніцей, віце - староста Ельблонгського повіту Польщі Мачей Романовські, а також понад 300 підприємців та представників місцевих органів влади України, Румунії, Польщі та Молдови.

Метою Форуму є підвищення економічного та міжвідомчого співробітництва в рамках Єврорегіону «Сірет -Прут - Дністер» і Єврорегіону «Дністер», а також можливість розширення та активізації економічного співробітництва з закордонними інвесторами.

«Мета заходу - підтримати економічний сектор в регіоні за рахунок залучення інвестицій і використання людського потенціалу», - зазначила голова Резінського району Елеонора Граур.

Форум відвідала і делегація Вінницької області до складу якої ввійшли представники бізнес-структур та громадських організацій. Зокрема голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко, президент клубу «Ділових людей» Надія Лисецька, директор Літинського м'ясокомбінату Анатолій Кутинський, представник фабрики «Володарка» Володимир Кожум'яка, директор меблевого підприємства «Хмільник меблі» Володимир Збаразький, а також представники агробізнесу області.

У ході візиту підприємці обговорили перспективи співпраці і розширення двосторонніх відносин між Вінницькою областю та Резінським районом з метою в майбутньому реалізувати спільні проекти. Зокрема, перспективними можуть стати напрямки співпраці в галузі підприємництва, сільського господарства, переробного виробництва, текстильної промисловості, виробництва меблів.

Також в рамках Форуму члени української делегації відвідали ряд підприємств Резінського району, в тому числі цементний завод    «LAFARGE», бізнес інкубатор і садові угіддя.

Повернутись Створено: 23 травня 2014 року, 18:49 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація