23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Резіні відбувся перший міжнародний економічний форум Роздрукувати

20-21 травня, 2014 року в м.Резіна відбувся перший міжнародний економічний форум «Розвиток шляхом економічного та міжвідомчого співробітництва».

У відкритті Форуму взяли участь заступник міністра економіки Республіки Молдова Октавіан Калмик, депутат Парламенту Молдови Міхай Шолчан, голова Єврорегіону «Сірет -Прут - Ністру», президент Ясської повітової Ради Румунії Крістіан Адомніцей, віце - староста Ельблонгського повіту Польщі Мачей Романовські, а також понад 300 підприємців та представників місцевих органів влади України, Румунії, Польщі та Молдови.

Метою Форуму є підвищення економічного та міжвідомчого співробітництва в рамках Єврорегіону «Сірет -Прут - Дністер» і Єврорегіону «Дністер», а також можливість розширення та активізації економічного співробітництва з закордонними інвесторами.

«Мета заходу - підтримати економічний сектор в регіоні за рахунок залучення інвестицій і використання людського потенціалу», - зазначила голова Резінського району Елеонора Граур.

Форум відвідала і делегація Вінницької області до складу якої ввійшли представники бізнес-структур та громадських організацій. Зокрема голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимир Мережко, президент клубу «Ділових людей» Надія Лисецька, директор Літинського м'ясокомбінату Анатолій Кутинський, представник фабрики «Володарка» Володимир Кожум'яка, директор меблевого підприємства «Хмільник меблі» Володимир Збаразький, а також представники агробізнесу області.

У ході візиту підприємці обговорили перспективи співпраці і розширення двосторонніх відносин між Вінницькою областю та Резінським районом з метою в майбутньому реалізувати спільні проекти. Зокрема, перспективними можуть стати напрямки співпраці в галузі підприємництва, сільського господарства, переробного виробництва, текстильної промисловості, виробництва меблів.

Також в рамках Форуму члени української делегації відвідали ряд підприємств Резінського району, в тому числі цементний завод    «LAFARGE», бізнес інкубатор і садові угіддя.

Повернутись Створено: 23 травня 2014 року, 18:49 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація