Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

У родині сурікатів, жителів Подільського зоопарку, – поповнення Роздрукувати

Два тижні тому у подружжя сурікатів народився ще один малюк. Малеча гуляє вольєром разом із батьками та їхніми старшими дітьми, які народились взимку. Про поповнення повідомляється на сторінці у Фейсбук комунального закладу обласної Ради «Подільського зоопарку».

– Дивлячись на маму з татом, маленький хижак вчиться рити нірки, видиратися на пагорби та колоди, – йдеться у дописі. – Щоправда, останнє виходить у пухнастика не дуже добре. Тож, втомившись від цього важкого заняття, маленький сурікат ховається в отвір у колоді. Тут йому затишно і не так спекотно. Коли ж уся сім’я відпочиває у вольєрі просто неба, найменшого члена родини захищають від можливої небезпеки. Ховаючись за батьками та старшими братиками і сестричками, малюк може розслабитись і безтурботно поспати.

Працівники зоопарку не виключають, що малюків більше. Але вилазить з нірки лише одне маля.

– Це другі пологи у родини сурікатів за весь час їхнього перебування у Подільському зоопарку, – розповідає майстер з догляду за тваринами Подільського зоопарку Віта Зеленько. – Статева зрілість у цих тварин починається у три роки.

Харчується малюк материнським молоком, а сурікатики, які народилися взимку, вже цілком самостійні. Вони їдять все, що й батьки, і навіть самостійно полюють. З трьох місяців почали їсти м’ясо. У щоденному раціоні цих ссавців є і овочі.

– Вони їдять моркву, люблять огірочок, їдять і яблука, але дуже трішки, – каже майстер з догляду за тваринами.

За словами фахівчині, риють нори сурікати не для розваги. У дикій природі у таких підземних ходах вони ховаються від небезпеки і шукають собі здобич.

– Ці тварини дуже розумні і сімейні, – комнтує Віта Зеленько. – Коли збираються разом, про безпеку малюка дбають всі – і батьки, і їхні старші діти. Стають навколо нього і ховають від всіх.

Один із дорослих сурікатів майже постійно перебуває на варті і дивиться, щоб ніхто не напав на родину. У випадку небезпеки він одразу подає сигнал, щоб рідні встигли сховатися у безпечне місце.

Повернутись Створено: 14 серпня 2019 року, 14:28 Переглядів: 175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація