Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У санаторії «Северинівка» відкрито нове відділення Роздрукувати

14 червня у спеціалізованому санаторії для дорослих «Северинівка» Жмеринського району відбулось відкриття відділення для відновного лікування та реабілітації хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового апарату. В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, депутат обласної Ради Ростислав Боровський, голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб, заступник голови РДА Наталія Рожок, Северинівський сільський голова Олександр Христюк.

– Відкриття нового відділення для хворих – це важлива подія для нас усіх, це заслуга багатьох небайдужих людей, які за короткий термін досягли значних результатів в питанні капітального ремонту приміщення та наданні нових послуг для пацієнтів, – наголосив перший заступник голови обласної Ради, вітаючи від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу керівництво району, медперсонал та пацієнтів закладу.

Він повідомив, що в нашій області за 5 місяців поточного року на капітальний ремонт більше трьохсот медичних закладів витрачено понад 7 млн. грн. Для введення в експлуатацію та придбання обладнання хірургічного корпусу на базі обласної лікарні ім. М.Пирогова (вартість будівництва якого сягнула 219 млн. грн.) передбачено 88 млн. грн. Відкрито 26 відділень невідкладної допомоги на базі центральних районних лікарень. Незабаром планується відкриття ще 25 закладів охорони здоров’я.

Ігор Кревський зазначив, що на капітальний ремонт приміщення Северинівського санаторію та відділення для відновного лікування та реабілітації хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового витрачено 400 тис. грн. Ремонт проводився силами штатних працівників і було зекономлено коштів на суму в межах 120-130 тис. грн. На ці кошти придбано обладнання для нового відділення, яке розраховане на 35 ліжок. Палати – з телевізором, холодильником, з окремою душовою кабіною та санвузлом, обладнані новими якісними меблями.

Перший заступник голови обласної Ради ознайомився з умовами утримання хворих, поспілкувався з пацієнтами і висловив подяку медичному персоналу за належний догляд їхніх підопічних.

Повернутись Створено: 17 червня 2013 року, 10:40 Переглядів: 10273

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація