23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У санаторії «Северинівка» відкрито нове відділення Роздрукувати

14 червня у спеціалізованому санаторії для дорослих «Северинівка» Жмеринського району відбулось відкриття відділення для відновного лікування та реабілітації хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового апарату. В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, депутат обласної Ради Ростислав Боровський, голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб, заступник голови РДА Наталія Рожок, Северинівський сільський голова Олександр Христюк.

– Відкриття нового відділення для хворих – це важлива подія для нас усіх, це заслуга багатьох небайдужих людей, які за короткий термін досягли значних результатів в питанні капітального ремонту приміщення та наданні нових послуг для пацієнтів, – наголосив перший заступник голови обласної Ради, вітаючи від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу керівництво району, медперсонал та пацієнтів закладу.

Він повідомив, що в нашій області за 5 місяців поточного року на капітальний ремонт більше трьохсот медичних закладів витрачено понад 7 млн. грн. Для введення в експлуатацію та придбання обладнання хірургічного корпусу на базі обласної лікарні ім. М.Пирогова (вартість будівництва якого сягнула 219 млн. грн.) передбачено 88 млн. грн. Відкрито 26 відділень невідкладної допомоги на базі центральних районних лікарень. Незабаром планується відкриття ще 25 закладів охорони здоров’я.

Ігор Кревський зазначив, що на капітальний ремонт приміщення Северинівського санаторію та відділення для відновного лікування та реабілітації хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового витрачено 400 тис. грн. Ремонт проводився силами штатних працівників і було зекономлено коштів на суму в межах 120-130 тис. грн. На ці кошти придбано обладнання для нового відділення, яке розраховане на 35 ліжок. Палати – з телевізором, холодильником, з окремою душовою кабіною та санвузлом, обладнані новими якісними меблями.

Перший заступник голови обласної Ради ознайомився з умовами утримання хворих, поспілкувався з пацієнтами і висловив подяку медичному персоналу за належний догляд їхніх підопічних.

Повернутись Створено: 17 червня 2013 року, 10:40 Переглядів: 9361

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація