Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У санаторії «Северинівка» відкрито нове відділення Роздрукувати

14 червня у спеціалізованому санаторії для дорослих «Северинівка» Жмеринського району відбулось відкриття відділення для відновного лікування та реабілітації хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового апарату. В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, депутат обласної Ради Ростислав Боровський, голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб, заступник голови РДА Наталія Рожок, Северинівський сільський голова Олександр Христюк.

– Відкриття нового відділення для хворих – це важлива подія для нас усіх, це заслуга багатьох небайдужих людей, які за короткий термін досягли значних результатів в питанні капітального ремонту приміщення та наданні нових послуг для пацієнтів, – наголосив перший заступник голови обласної Ради, вітаючи від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу керівництво району, медперсонал та пацієнтів закладу.

Він повідомив, що в нашій області за 5 місяців поточного року на капітальний ремонт більше трьохсот медичних закладів витрачено понад 7 млн. грн. Для введення в експлуатацію та придбання обладнання хірургічного корпусу на базі обласної лікарні ім. М.Пирогова (вартість будівництва якого сягнула 219 млн. грн.) передбачено 88 млн. грн. Відкрито 26 відділень невідкладної допомоги на базі центральних районних лікарень. Незабаром планується відкриття ще 25 закладів охорони здоров’я.

Ігор Кревський зазначив, що на капітальний ремонт приміщення Северинівського санаторію та відділення для відновного лікування та реабілітації хворих з наслідками травм і захворювань опорно-рухового витрачено 400 тис. грн. Ремонт проводився силами штатних працівників і було зекономлено коштів на суму в межах 120-130 тис. грн. На ці кошти придбано обладнання для нового відділення, яке розраховане на 35 ліжок. Палати – з телевізором, холодильником, з окремою душовою кабіною та санвузлом, обладнані новими якісними меблями.

Перший заступник голови обласної Ради ознайомився з умовами утримання хворих, поспілкувався з пацієнтами і висловив подяку медичному персоналу за належний догляд їхніх підопічних.

Повернутись Створено: 17 червня 2013 року, 10:40 Переглядів: 9648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація