Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У селі Комсомольське Козятинського району буде створено ресурсно-інформаційний центр розвитку громади Роздрукувати

Його створення ініціював голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі з депутатами та активом територіальної громади, яка відбулась 10 вересня цього року.

Європейська співпраця і партнерство — стали основними пріоритетами громади Комсомольського, яка вбачає широкі перспективи і взаємне співробітництво між партнерськими громадами і саме у цьому напрямі дбає про майбутній добробут своїх мешканців і життя по європейським стандартам.

Сергій Татусяк із впевненістю сказав, що Комсомольська територіальна громада  має майбутнє. Активних людей у селі вистачає.

-Необхідно щоб запрацював потенціал польського міста Старе Място Конінського повіту Великопольського Воєводства, з яким ваша територіальна громада  має побратимські зв’язки та ініціювати написання спільних проектів з німецьким містом Міттенвальде з яким діє угода про співпрацю. Це особливо актуально в зв’язку з тим, що Євросоюз  змінив орієнтацію у відношенні країн східного партнерства, визнавши своїм пріоритетом саме регіональне співробітництво,  налагодження прямої співпраці з регіональною та місцевою владою країн-сусідів, - зазначив Сергій Татусяк.

Ідею створення на базі територіальної громади креативного центру з написання грантових програм було підтримано сільським головою Анатолієм Лопатинським, головою Козятинської районної ради Валерієм Стаховим та активом села.

Повернутись Створено: 11 вересня 2013 року, 12:00 Переглядів: 2767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація