Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У селі Комсомольське Козятинського району буде створено ресурсно-інформаційний центр розвитку громади Роздрукувати

Його створення ініціював голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі з депутатами та активом територіальної громади, яка відбулась 10 вересня цього року.

Європейська співпраця і партнерство — стали основними пріоритетами громади Комсомольського, яка вбачає широкі перспективи і взаємне співробітництво між партнерськими громадами і саме у цьому напрямі дбає про майбутній добробут своїх мешканців і життя по європейським стандартам.

Сергій Татусяк із впевненістю сказав, що Комсомольська територіальна громада  має майбутнє. Активних людей у селі вистачає.

-Необхідно щоб запрацював потенціал польського міста Старе Място Конінського повіту Великопольського Воєводства, з яким ваша територіальна громада  має побратимські зв’язки та ініціювати написання спільних проектів з німецьким містом Міттенвальде з яким діє угода про співпрацю. Це особливо актуально в зв’язку з тим, що Євросоюз  змінив орієнтацію у відношенні країн східного партнерства, визнавши своїм пріоритетом саме регіональне співробітництво,  налагодження прямої співпраці з регіональною та місцевою владою країн-сусідів, - зазначив Сергій Татусяк.

Ідею створення на базі територіальної громади креативного центру з написання грантових програм було підтримано сільським головою Анатолієм Лопатинським, головою Козятинської районної ради Валерієм Стаховим та активом села.

Повернутись Створено: 11 вересня 2013 року, 12:00 Переглядів: 2692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація