23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У селі Комсомольське Козятинського району буде створено ресурсно-інформаційний центр розвитку громади Роздрукувати

Його створення ініціював голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі з депутатами та активом територіальної громади, яка відбулась 10 вересня цього року.

Європейська співпраця і партнерство — стали основними пріоритетами громади Комсомольського, яка вбачає широкі перспективи і взаємне співробітництво між партнерськими громадами і саме у цьому напрямі дбає про майбутній добробут своїх мешканців і життя по європейським стандартам.

Сергій Татусяк із впевненістю сказав, що Комсомольська територіальна громада  має майбутнє. Активних людей у селі вистачає.

-Необхідно щоб запрацював потенціал польського міста Старе Място Конінського повіту Великопольського Воєводства, з яким ваша територіальна громада  має побратимські зв’язки та ініціювати написання спільних проектів з німецьким містом Міттенвальде з яким діє угода про співпрацю. Це особливо актуально в зв’язку з тим, що Євросоюз  змінив орієнтацію у відношенні країн східного партнерства, визнавши своїм пріоритетом саме регіональне співробітництво,  налагодження прямої співпраці з регіональною та місцевою владою країн-сусідів, - зазначив Сергій Татусяк.

Ідею створення на базі територіальної громади креативного центру з написання грантових програм було підтримано сільським головою Анатолієм Лопатинським, головою Козятинської районної ради Валерієм Стаховим та активом села.

Повернутись Створено: 11 вересня 2013 року, 12:00 Переглядів: 2642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація