Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У селі Лісничому відкрили впорядкований Парк відпочинку Роздрукувати

Із робочим візитом до громади с. Лісниче Бершадського району завітали депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, депутат Бершадської районної ради Сергій Лукащук, Баланівський сільський голова Віталій Казміревський та Великокиріївський сільський голова Сергій Козійчук.  Переймали досвід громади в упорядкуванні благоустрою території на прикладі відкриття місцевого Парку культури та відпочинку, яке відбулося  9 червня.

Очільник територіальної громади с. Лісничого Олександр Світайло провів гостей парком, розповідаючи про етапи реалізації цього проекту, залучення бюджетних та спонсорських  коштів. Також поділився новиною про перемогу в 14 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, що дасть змогу завершити ІІ-й етап будівництва  парку.

- Головним ініціатором створення цього дозвіллєвого центру був Володимир Зарічанський, який порадив нам на цьому місці створити комплексний відпочинок для мам із дітками, молоді та старшого покоління села, - говорить Олександр Світайло. - Тому на урочистому відкритті  Парку культури та відпочинку він був почесним гостем.

- Побудова громадою дитячого майданчика та парку є прикладом для кожного з нас, що разом - ми сила і можемо робити багато добрих та гарних справ, -  зазначив Володимир  Зарічанський. - Для розбудови сильної держави необхідно, щоб наші діти розвивалися фізично та духовно, бо це запорука здорової та сильної нації.

Для громади села Володимир Зарічанський подарував у Парк відпочинку лавки та сміттєві баки, а всіх дітей  пригостив морозивом і вручив подарунки.

Повернутись Створено: 22 червня 2017 року, 11:54 Переглядів: 1282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація