26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У селі Маньківці реконструйовано цілюще джерело Роздрукувати

Минулого тижня в селі Маньківці Тульчинського району відбулося урочисте відкриття відновленого цілющого джерела. Проект «Джерело здоров’я» став переможцем 14 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад. Обласна Рада виділила для реалізації екологічного проекту 100 тис. грн, 103 тис. грн – внесок Михайлівської сільської ради, до складу якої входить село Маньківка. Основним співфінансистом проекту виступило ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП». Підприємство, яке очолює депутат  обласної Ради Ігор Лещенко, надало понад 600 тис грн.

Серед місцевого населення джерело називають «Ринва». Водний об’єкт датується VIII ст. і є історичною пам’яткою.

Урочистості відкриття реконструйованої «Ринви» було розпочато виступом духового оркестру та промовами-вітаннями гостей свята. Першому надали слово сільському голові Віталію Ніколаєнку.

- За два роки нашої співпраці з птахофабрикою реалізовано вже не один важливий проект і нині оновлення «Ринви» - черговий крок уперед, – зазначив Віталій Ніколаєнко. – Місцеві мешканці завжди знали про цілющі властивості цього джерела і хотілось, щоб воно не просто текло у хащах, а стало окрасою села, що ми тепер і бачимо. Гарний сквер, хрещенська купіль, озеленена територія. Сюди приходитимуть люди не лише, щоб набрати води, а й відпочити з родинами.

Директор «Вінницького бройлера», депутат обласної Ради  Ігор Лещенко привітав присутніх і зазначив, що стосунки маньківської громади та птахофабрики є  взаємовигідними.

- Мені дуже приємно бути присутнім на відкритті реставрованого джерела та оцінити результати нашої спільної роботи, – наголосив Ігор Лещенко. – Нехай цілюща вода служить на користь людям. Відновлена «Ринва» та територія навколо – це запорука гарного настрою мешканців і гостей Маньківки та почуття патріотизму до своєї маленької Батьківщини. Бажаю усім, аби такі урочисті відкриття відбувалися максимально частіше, а жити в такому чудовому селі ставало дедалі краще. Партнерські стосунки місцевої громади та нашого підприємства будуть запорукою тому.

Ігор Лещенко розповів про подальші плани співпраці громади з інвестором. Наступним проектом буде забезпечення села питною водою. Звернувши увагу селян на потужність потоку води з «Ринви», Ігор Лещенко запропонував не бурити свердловину, а водогоном із джерела постачати воду до кожної домівки. Керівник підприємства зазначив, що до свята Івана Купала наступного року всі домогосподарства Маньківки отримають воду і народними гуляннями буде відзначено цю подію.

Зі святом присутніх також привітав заступник голови Тульчинської РДА Віталій Побережник, який у своєму вітальному виступі зазначив,  що присутність потужного інвестора сприяє покращенню рівня життя селян.

До традиційного перетину стрічки запросили депутата обласної Ради Ігоря Лещенка та Маньківського сільського голову Віталія Ніколаєнка.  Після чого протоієрей Вадим освятив джерело.

Мальовнича Маньківка, розташована на крутих берегах Південного Бугу, завдяки «Ринві», має всі шанси стати ще одним визначним туристичним місцем Вінниччини.

Повернутись Створено: 21 листопада 2017 року, 08:49 Переглядів: 1741

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація