Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У селі Оляниці Тростянецького району відкрили спортзалу «Олімп» Роздрукувати

В рамках 14 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та за підтримки депутата обласної Ради, керівника ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ МХП та ПрАТ «Зернопродукт МХП» Ігоря Лещенка в  Оляницькому Будинку культури відкрили тренажерну залу «Олімп». 

Для облаштування зали із спортивно-тренажерним обладнанням та роздягалень  у сільському Будинку культури було виділено три  кімнати. Придбали найсучасніший спортінвентар, меблі та зробили ремонт. Загальний бюджет грантового проекту склав 308,440 тис. грн, з них – 200 тис. грн виділили підприємства агроіндустріального холдингу «МХП»: 170 тис. грн - «Вінницький бройлер» та 30 тис. грн – «Зернопродукт», також 30 тис. грн надала Оляницька сільська рада, 63,440 тис. грн – Вінницька обласна Рада і 15 тис. грн склав внесок Тростянецької районної ради.

Урочисте відкриття «Олімпу» розпочалося зі спільного перерізання святкової стрічки, до якого запросили депутата обласної Ради Ігоря Лещенка, керівника  Оляницької філії «Зернопродукт» Сергія Цимбалюка, голову Тростянецької райдержадміністрації Леоніда Лобаня та голову райради Людмилу Скапровську.

Депутат обласної Ради, директор «Вінницького бройлера» Ігор Лещенко підготував для всіх присутніх захоплюючу презентацію. Перед цікавою розповіддю було підбито підсумки вже реалізованих соціальних проектів за два роки в селі Оляниці і, зокрема, стосовно  роботи соціального магазину; освітлення вулиць; побудови дитячого майданчика в садочку; облаштовання сквера-парку біля Будинку культури, де вже навесні функціонуватиме фонтан; завершення водогону; ремонту Будинку культури, де відкрили спортивну залу «Олімп».

– Чому саме в Оляниці це все відбувається? Чи багато таких місць в Україні? На це все є проста відповідь – тому, що тут є промисловість, а саме – «Зернопродукт» та птахофабрика, – сказав Ігор Лещенко. – На мою думку, для того, щоб уболівати за народ та розвиватися в соціальному напрямі, потрібно розвивати бізнес. Коли буде робота, будуть гроші, тоді люди будуть задоволені та щасливі. Тому, думаю, Оляниці та її жителям пощастило, що у них є можливість розвиватись. Дай Бог, щоб у інших селах та районах з’являлась промисловість і вони також мали шанс для процвітання у майбутньому.

Директор «Вінницького бройлера» зробив  подарунок для всіх, хто тренуватиметься в «Олімпі» – акустичну музичну систему. Аби продемонструвати та показати нові тренажери, на урочистості завітав майстер спорту міжнародного класу Олександр Прудіус, який буде одним із тренерів «Олімпу».

На завершення урочистого заходу сільський голова Володимир Олійник вручив усім, хто допоміг у реалізації цього проекту, подяки. Спортивний танець гостям подарували учні місцевої школи.

Для відвідування тренажерного залу «Олімп» вже записалося більше 50-ти школярів різного віку та молоді Оляниці. Бажаючих займатися в залі тренери розділили на чотири групи. 

Повернутись Створено: 31 січня 2018 року, 14:45
Оновлено: 1 лютого 2018 року, 09:22
Переглядів: 1165

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація