Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У селі Томашпільського району оновили дитячий майданчик Роздрукувати

У селі Ракова депутатка обласної Ради Лариса Білозір допомогла облаштувати дитячий майданчик. Про це вона повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі. Лариса Білозір каже, це не перша ініціатива її команди з оновлення дитячих ігрових зон.

– У селі Ракова малеча вже встигла облюбувати це місце для ігор, – коментує Лариса Білозір. – А діток тут чимало. Саме колектив та батьки вихованців садочку «Сонечко» звернулися до мене з проханням допомогти в оновлені дитячого ігрового майданчика. І до Дня захисту дітей спільно з головою Томашпільської ОТГ Валерієм Немировським та малечою села ми відкрили оновлене місце для ігор. Дитячому щастю не було меж.

Ця громада однією з перших приєдналася до Томашпільської ОТГ і зміни, каже депутатка,  помітні неозброєним оком: асфальтована дорога, ошатна школа, де працює дуже креативний і молодий педагогічний колектив.

– Потрібно пам'ятати, що справжні зміни починаються з кожного з нас, – переконана Лариса Білозір. – Ініціювати їх, хоча б на своїй вулиці, чи у дворі може кожен, а підтримка обов'язково знайдеться. От побачите.

Повернутись Створено: 6 червня 2019 року, 12:35 Переглядів: 379

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація