Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У селі Війтівка Бершадського району встановили нову стелу-вказівник Роздрукувати

Завершились роботи з реалізації чергового проекту депутат обласної Ради Володимира Зарічанського. При в’їзді в с. Війтівка Бершадського району зі сторони м. Бершаді встановлено сучасний, привабливий та яскравий артоб'єкт.

– Побита часом стела-вказівник, яка нещодавно знаходилась на  цьому  місці, нині за  моєю  ініціативою  та за  власні кошти  була  реконструйована та перетворилась на сяючий  вказівник шляху до села  Війтівка, – говорить Володимир Анатолійович.

Конструкція артоб'єкта виконана в формі арки, з написом «ВІЙТІВКА». По центру розміщена земна куля, на якій зображений голуб, який символізує мир, любов, добро і надію. З правої сторони – колос, як символ хліборобство, достатку і добробуту. Кожний елемент конструкції оснащений підсвіткою і з настанням темної пори доби яскраво світиться.

– Артоб'єкт є частиною благоустрою нашого рідного села, його візитною карткою, – продовжує Володимир Зарічанський. –  Адже перше враження про нашу маленьку  Батьківщину – Війтівку  – формується  саме при в’їзді в населений  пункт. І яким воно буде, залежить від  кожного з нас. Сучасна інформаційна стела інформує подорожніх  про початок населеного пункту, формує позитивний  імідж мальовничого, чарівного села Війтівка.

Повернутись Створено: 3 лютого 2020 року, 11:29 Переглядів: 343

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація