21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Релігійній громаді Томашполя передано Свято-Успенський храм Роздрукувати

Сьогодні, 28 серпня, у селищі Томашпіль відбулася історична та визначна подія - передача Релігійній громаді Свято-Успенського храму Могилів-Подільської єпархії Української Православної Церкви. Передача культової споруди відбулася в день великого релігійного свята - Успіння Пресвятої Богородиці. Також цього дня жителі селища відзначають 400 років з дня першої письмової згадки про Томашпіль. Визначна подія відбулася за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, Митрополита Могилів-Подільського та Шаргородського Агапіта, Митрополита Вінницького і Барського Симеона, духовенства Могилів-Подільської єпархії та начальника управління у справах національностей та релігій ОДА Ігоря Салецького. Також присутніми були Томашпільській селищний голова Валерій Немировський, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук  та  прихожани храму.  

- Мені приємно, що в цей радісний день ми разом із вами - в день свята вашого храму і ювілея вашого міста, - привітав томашпільчан владика Симеон. - Бажаю щастя, радості, здоров’я,  миру і добра. Нехай процвітає ваше місто, нехай процвітає наш подільський край, нехай процвітає наша Україна.

З визначною подією присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник

- Сьогодні, без перебільшення, відбулася історична подія в нашому рідному Томашполі, який сьогодні святкує 400 років, - зауважив Анатолій Дмитрович. - Ми нині відновлюємо історичну справедливість. В теперішніх умовах, які склалися в Україні, нам, як ніколи потрібна єдність і вміння знаходити компроміси. І кожен на своєму місці має зробити все для збереження своєї держави, на Богом даній нам землі. Прийміть від імені обласної Ради та від мене особисто найщиріші вітання та побажання миру, Божої благодаті та благословення. Нехай буде так, щоб на прийдешні часи наші нащадки мали кращу долю, а ми з вами допомогли їм в цьому.  

Розпорядження про передачу культової споруди зачитав голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Після чого привітав томашпільчан з релігійним святом та 400-річчям Томашполя. 

- На жаль, в історії України було покоління, яке руйнувало храми та забирало можливість в людей звертатися до Бога,- сказав Валерій Вікторович. - І сьогодні ми відновлюємо справедливість, передаємо храм релігійній громаді. На перший погляд, це формальна річ, але в історичному вимірі, і з точки зору моральності має велике значення для людей. Тож, бажаю вам, щоб Бог оберігав ваші сім’ї, родину і нашу славну Україну.  

Зі святом також привітав і Митрополит Агапіт та вручив голові селищної ради Томашполя Валерію Немировському від імені Митрополита Онуфрія грамоту та церковну нагороду - орден Святого Володимира.

З подією своїх прихожан привітав настоятель Церкви Успіння Богородиці протоієрей Михаіл, який коротко розповів присутнім історію православного свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 09:02 Переглядів: 1404

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація