Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Релігійній громаді Томашполя передано Свято-Успенський храм Роздрукувати

Сьогодні, 28 серпня, у селищі Томашпіль відбулася історична та визначна подія - передача Релігійній громаді Свято-Успенського храму Могилів-Подільської єпархії Української Православної Церкви. Передача культової споруди відбулася в день великого релігійного свята - Успіння Пресвятої Богородиці. Також цього дня жителі селища відзначають 400 років з дня першої письмової згадки про Томашпіль. Визначна подія відбулася за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, Митрополита Могилів-Подільського та Шаргородського Агапіта, Митрополита Вінницького і Барського Симеона, духовенства Могилів-Подільської єпархії та начальника управління у справах національностей та релігій ОДА Ігоря Салецького. Також присутніми були Томашпільській селищний голова Валерій Немировський, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук  та  прихожани храму.  

- Мені приємно, що в цей радісний день ми разом із вами - в день свята вашого храму і ювілея вашого міста, - привітав томашпільчан владика Симеон. - Бажаю щастя, радості, здоров’я,  миру і добра. Нехай процвітає ваше місто, нехай процвітає наш подільський край, нехай процвітає наша Україна.

З визначною подією присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник

- Сьогодні, без перебільшення, відбулася історична подія в нашому рідному Томашполі, який сьогодні святкує 400 років, - зауважив Анатолій Дмитрович. - Ми нині відновлюємо історичну справедливість. В теперішніх умовах, які склалися в Україні, нам, як ніколи потрібна єдність і вміння знаходити компроміси. І кожен на своєму місці має зробити все для збереження своєї держави, на Богом даній нам землі. Прийміть від імені обласної Ради та від мене особисто найщиріші вітання та побажання миру, Божої благодаті та благословення. Нехай буде так, щоб на прийдешні часи наші нащадки мали кращу долю, а ми з вами допомогли їм в цьому.  

Розпорядження про передачу культової споруди зачитав голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Після чого привітав томашпільчан з релігійним святом та 400-річчям Томашполя. 

- На жаль, в історії України було покоління, яке руйнувало храми та забирало можливість в людей звертатися до Бога,- сказав Валерій Вікторович. - І сьогодні ми відновлюємо справедливість, передаємо храм релігійній громаді. На перший погляд, це формальна річ, але в історичному вимірі, і з точки зору моральності має велике значення для людей. Тож, бажаю вам, щоб Бог оберігав ваші сім’ї, родину і нашу славну Україну.  

Зі святом також привітав і Митрополит Агапіт та вручив голові селищної ради Томашполя Валерію Немировському від імені Митрополита Онуфрія грамоту та церковну нагороду - орден Святого Володимира.

З подією своїх прихожан привітав настоятель Церкви Успіння Богородиці протоієрей Михаіл, який коротко розповів присутнім історію православного свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 09:02 Переглядів: 1560

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація