22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету       24 червня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (у залі засідань, 4 поверх) - засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту на розвитку інфраструктури.

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Релігійній громаді Томашполя передано Свято-Успенський храм Роздрукувати

Сьогодні, 28 серпня, у селищі Томашпіль відбулася історична та визначна подія - передача Релігійній громаді Свято-Успенського храму Могилів-Подільської єпархії Української Православної Церкви. Передача культової споруди відбулася в день великого релігійного свята - Успіння Пресвятої Богородиці. Також цього дня жителі селища відзначають 400 років з дня першої письмової згадки про Томашпіль. Визначна подія відбулася за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, Митрополита Могилів-Подільського та Шаргородського Агапіта, Митрополита Вінницького і Барського Симеона, духовенства Могилів-Подільської єпархії та начальника управління у справах національностей та релігій ОДА Ігоря Салецького. Також присутніми були Томашпільській селищний голова Валерій Немировський, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук  та  прихожани храму.  

- Мені приємно, що в цей радісний день ми разом із вами - в день свята вашого храму і ювілея вашого міста, - привітав томашпільчан владика Симеон. - Бажаю щастя, радості, здоров’я,  миру і добра. Нехай процвітає ваше місто, нехай процвітає наш подільський край, нехай процвітає наша Україна.

З визначною подією присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник

- Сьогодні, без перебільшення, відбулася історична подія в нашому рідному Томашполі, який сьогодні святкує 400 років, - зауважив Анатолій Дмитрович. - Ми нині відновлюємо історичну справедливість. В теперішніх умовах, які склалися в Україні, нам, як ніколи потрібна єдність і вміння знаходити компроміси. І кожен на своєму місці має зробити все для збереження своєї держави, на Богом даній нам землі. Прийміть від імені обласної Ради та від мене особисто найщиріші вітання та побажання миру, Божої благодаті та благословення. Нехай буде так, щоб на прийдешні часи наші нащадки мали кращу долю, а ми з вами допомогли їм в цьому.  

Розпорядження про передачу культової споруди зачитав голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Після чого привітав томашпільчан з релігійним святом та 400-річчям Томашполя. 

- На жаль, в історії України було покоління, яке руйнувало храми та забирало можливість в людей звертатися до Бога,- сказав Валерій Вікторович. - І сьогодні ми відновлюємо справедливість, передаємо храм релігійній громаді. На перший погляд, це формальна річ, але в історичному вимірі, і з точки зору моральності має велике значення для людей. Тож, бажаю вам, щоб Бог оберігав ваші сім’ї, родину і нашу славну Україну.  

Зі святом також привітав і Митрополит Агапіт та вручив голові селищної ради Томашполя Валерію Немировському від імені Митрополита Онуфрія грамоту та церковну нагороду - орден Святого Володимира.

З подією своїх прихожан привітав настоятель Церкви Успіння Богородиці протоієрей Михаіл, який коротко розповів присутнім історію православного свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 09:02 Переглядів: 1915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація