Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Широкій Греблі тривають ремонтні роботи в дошкільному відділенні навчально-виховного комплексу Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков сьогодні відвідав Широкогребельський навчально-виховний комплекс. Напередодні він отримав запрошення від керівника закладу Лариси Петер. Депутат оглянув приміщення, де проводяться ремонтні роботи в дошкільному відділенні.

– Над входом до приміщення було аварійне вікно, яке будь-якої миті могло впасти з другого поверху, – коментує Олександр Масленніков. – Щодо його заміни до мене звернулась Лариса Петер. Кошти я надав, вікно вже поставили, тож, приїхав оглянути виконану роботу.

В результаті реорганізації окремих класних кімнат в Широкогребельському навчально-виховному комплексі створено дошкільне відділення. Наразі вже ідремонтовано кімнати, де буде розташована спальня та гральня для дітей. Придбано меблі.

– 2017 року спільно з сільським головою, районними депутатами було прийнято рішення на базі школи відкрити дитячий садочок, – пояснює ситуацію голова райдержадміністрації Михайло Демченко. – Завдяки цьому рішенню вдалося зберегти школу.

Як розповіла керівник закладу Лариса Петер, невдовзі планується відкриття, але залишилось ще багато роботи, яку ніяк не вдається закінчити через бюрократичні перепони.

– Місцеві діти з нетерпінням очікують, коли вже відчиняться двері дитячого садочка, – сказала Лариса Петер.

На знак подяки від Лариси Петер депутат обласної Ради отримав солодкий подарунок.

Повернутись Створено: 4 листопада 2019 року, 17:03
Оновлено: 4 листопада 2019 року, 17:05
Переглядів: 291

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація