Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Широкій Греблі тривають ремонтні роботи в дошкільному відділенні навчально-виховного комплексу Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Масленніков сьогодні відвідав Широкогребельський навчально-виховний комплекс. Напередодні він отримав запрошення від керівника закладу Лариси Петер. Депутат оглянув приміщення, де проводяться ремонтні роботи в дошкільному відділенні.

– Над входом до приміщення було аварійне вікно, яке будь-якої миті могло впасти з другого поверху, – коментує Олександр Масленніков. – Щодо його заміни до мене звернулась Лариса Петер. Кошти я надав, вікно вже поставили, тож, приїхав оглянути виконану роботу.

В результаті реорганізації окремих класних кімнат в Широкогребельському навчально-виховному комплексі створено дошкільне відділення. Наразі вже ідремонтовано кімнати, де буде розташована спальня та гральня для дітей. Придбано меблі.

– 2017 року спільно з сільським головою, районними депутатами було прийнято рішення на базі школи відкрити дитячий садочок, – пояснює ситуацію голова райдержадміністрації Михайло Демченко. – Завдяки цьому рішенню вдалося зберегти школу.

Як розповіла керівник закладу Лариса Петер, невдовзі планується відкриття, але залишилось ще багато роботи, яку ніяк не вдається закінчити через бюрократичні перепони.

– Місцеві діти з нетерпінням очікують, коли вже відчиняться двері дитячого садочка, – сказала Лариса Петер.

На знак подяки від Лариси Петер депутат обласної Ради отримав солодкий подарунок.

Повернутись Створено: 4 листопада 2019 року, 17:03
Оновлено: 4 листопада 2019 року, 17:05
Переглядів: 171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація