23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У школах і садочках Бершадського району Володимир Зарічанський оновив інвентар Роздрукувати

Зі стартом нового навчального  року депутат обласної Ради Володимир Зарічанський побував у низці навчальних закладів Бершадського району. Зокрема, у школах Війтівки, Сумівці, Великій Киріївці  та Кидрасівці. Він подарував учням цих шкіл сучасні магнітні  дошки  з лазерним гравіруванням. Школярі Голдашівської  школи одержали  у подарунок від мецената принтер. 

Також Володимир Зарічанський подарував малечі  з дитячих садочків  у селах Сумівці, Великій Киріївці, Голдашівці дитячі спортивно-атлетичні ігрові комплекси. У селі Кидрасівці  дітям окрім ігрового комплексу меценат презентував шестикутний столик  і комплекс кольорових дитячих стільчиків. Це обладнання давно потребував дошкільний заклад.

Також днями  дитячий  ігровий  комплекс одержать у подарунок від депутата вихованці дитсадка  села Війтівки, а  для школярів-війтівчан  для  безпечного перетину дороги до школи Володимир Зарічанський придбав у подарунок яскраві попереджувальні  манекени-школярі, які будуть встановлені біля пішохідного  переходу поблизу навчального закладу.

– Мені завжди приємно робити  подарунки людям, а дітворі – вдвічі приємніше, бо діти – це наше  майбутнє, це найголовніший  скарб нашого суспільства, – каже депутат обласної Ради, меценат Володимир Зарічанський. – І від того, як ми їх виховуємо, які  зерна добра, справедливості, мужності в них закладаємо, залежить не  тільки наше особисте майбутнє, а і майбутнє нашої України.

 

Повернутись Створено: 9 вересня 2019 року, 16:05
Оновлено: 9 вересня 2019 року, 16:07
Переглядів: 121

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація