Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У школах і садочках Бершадського району Володимир Зарічанський оновив інвентар Роздрукувати

Зі стартом нового навчального  року депутат обласної Ради Володимир Зарічанський побував у низці навчальних закладів Бершадського району. Зокрема, у школах Війтівки, Сумівці, Великій Киріївці  та Кидрасівці. Він подарував учням цих шкіл сучасні магнітні  дошки  з лазерним гравіруванням. Школярі Голдашівської  школи одержали  у подарунок від мецената принтер. 

Також Володимир Зарічанський подарував малечі  з дитячих садочків  у селах Сумівці, Великій Киріївці, Голдашівці дитячі спортивно-атлетичні ігрові комплекси. У селі Кидрасівці  дітям окрім ігрового комплексу меценат презентував шестикутний столик  і комплекс кольорових дитячих стільчиків. Це обладнання давно потребував дошкільний заклад.

Також днями  дитячий  ігровий  комплекс одержать у подарунок від депутата вихованці дитсадка  села Війтівки, а  для школярів-війтівчан  для  безпечного перетину дороги до школи Володимир Зарічанський придбав у подарунок яскраві попереджувальні  манекени-школярі, які будуть встановлені біля пішохідного  переходу поблизу навчального закладу.

– Мені завжди приємно робити  подарунки людям, а дітворі – вдвічі приємніше, бо діти – це наше  майбутнє, це найголовніший  скарб нашого суспільства, – каже депутат обласної Ради, меценат Володимир Зарічанський. – І від того, як ми їх виховуємо, які  зерна добра, справедливості, мужності в них закладаємо, залежить не  тільки наше особисте майбутнє, а і майбутнє нашої України.

 

Повернутись Створено: 9 вересня 2019 року, 16:05
Оновлено: 9 вересня 2019 року, 16:07
Переглядів: 223

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація