Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У соціальних закладах села Четвертинівки тепло завдяки пелетному котлу Роздрукувати

У селі Четвертинівці Тростянецького району спільними зусиллями громади, влади та бізнесу реалізовано грантовий проект 15 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад, який проводить обласна Рада. За кошти у сумі 305 тис. грн придбано та запущено в дію новий пелетний котел у централізованій сільській котельні, яка опалює дитячий садок, сільську раду та амбулаторію загальною площею 1100 кв. м.

Для реалізації енергоефективного проекту 90 тис. грн надійшли з фонду конкурсу від обласної Ради, 85 тис. грн надав інвестор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «МХП». Підприємство очолює депутат обласної Ради Ігор Лещенко, ще по 15 тис. грн додали Тростянецька районна рада та ГО «Соціальний центр МХП», 100 тис. грн спрямовано з бюджету Четвертинівської сільської ради.

Для відкриття об’єкту зібрались представники місцевої громади та  гості, які долучились фінансово до здійснення проекту – перший заступник голови Тростянецької РДА Таїсія Науменко, голова районної ради Людмила Скапровська, заступник директора з соціальної роботи ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «МХП» Петро Андрієць, директор Філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» В ячеслав Концур та керівник місцевого господарства ТОВ «Богдана Хмельницького» Сергій Ровишин.

Від імені громади сільський голова Олександр Макух подякував за допомогу і ознайомив присутніх з ходом реалізації проекту.

– Переконаний, що спільними зусиллями ми зробили велику і потрібну справу. Нинішній проект став продовженням п’ятирічної роботи з впровадження енергоефективних технологій. 5 років тому ми встановили електрокотли, а потім придбали котел на дровах. Минулого року, дякуючи перемозі у 14 Обласному конкурсі, придбали щеподробилку, за допомогою якої чистили територію села від хащів і забезпечували котельню паливом. Ми повністю відмовились від використання дорогого газу. Вдень палили дровами і щепою, а вночі – електрикою. Нині ми відмовились і від електрики завдяки новому пелетному котлу, тому матимемо економію близько 100 тисяч гривень за опалювальний сезон, – розповів Олександр Макух.

Причетні до реалізації проекту перерізали символічну червону стрічку біля нового опалювального приладу і всі присутні мали змогу ознайомитись з роботою сучасної котельні.

Делегація також відвідала сільський дошкільний навчально-виховний заклад, де мали змогу поспілкуватись з персоналом та вихованцями і переконатись, що дітки перебувають у садочку в теплих та затишних умовах.

– Це вже друга зима, коли в садочку дійсно тепло завдяки роботі оновленої котельні. Наразі у нашому закладі комфортна температура 20-23 градуси.  У зимовий період і з відвідуванням садочка проблем тепер немає. Батьки із задоволенням ведуть сюди малечу, знаючи, що у нас тепло. Я висловлюю велику подяку від імені колективу і від діток та їхніх батьків всім, хто доклав зусиль та коштів, щоб зробити наш садочок таким затишним, – сказала завідувачка дитячим закладом Лідія Кринична.

Людмила Скапровська та Таїсія Науменко  зазначили, що Четвертинівка є гарним прикладом ефективного партнерства громади, влади і бізнесу.  

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 10:51
Оновлено: 21 листопада 2018 року, 10:53
Переглядів: 352

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація