Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У соціальних закладах села Четвертинівки тепло завдяки пелетному котлу Роздрукувати

У селі Четвертинівці Тростянецького району спільними зусиллями громади, влади та бізнесу реалізовано грантовий проект 15 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад, який проводить обласна Рада. За кошти у сумі 305 тис. грн придбано та запущено в дію новий пелетний котел у централізованій сільській котельні, яка опалює дитячий садок, сільську раду та амбулаторію загальною площею 1100 кв. м.

Для реалізації енергоефективного проекту 90 тис. грн надійшли з фонду конкурсу від обласної Ради, 85 тис. грн надав інвестор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «МХП». Підприємство очолює депутат обласної Ради Ігор Лещенко, ще по 15 тис. грн додали Тростянецька районна рада та ГО «Соціальний центр МХП», 100 тис. грн спрямовано з бюджету Четвертинівської сільської ради.

Для відкриття об’єкту зібрались представники місцевої громади та  гості, які долучились фінансово до здійснення проекту – перший заступник голови Тростянецької РДА Таїсія Науменко, голова районної ради Людмила Скапровська, заступник директора з соціальної роботи ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «МХП» Петро Андрієць, директор Філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» В ячеслав Концур та керівник місцевого господарства ТОВ «Богдана Хмельницького» Сергій Ровишин.

Від імені громади сільський голова Олександр Макух подякував за допомогу і ознайомив присутніх з ходом реалізації проекту.

– Переконаний, що спільними зусиллями ми зробили велику і потрібну справу. Нинішній проект став продовженням п’ятирічної роботи з впровадження енергоефективних технологій. 5 років тому ми встановили електрокотли, а потім придбали котел на дровах. Минулого року, дякуючи перемозі у 14 Обласному конкурсі, придбали щеподробилку, за допомогою якої чистили територію села від хащів і забезпечували котельню паливом. Ми повністю відмовились від використання дорогого газу. Вдень палили дровами і щепою, а вночі – електрикою. Нині ми відмовились і від електрики завдяки новому пелетному котлу, тому матимемо економію близько 100 тисяч гривень за опалювальний сезон, – розповів Олександр Макух.

Причетні до реалізації проекту перерізали символічну червону стрічку біля нового опалювального приладу і всі присутні мали змогу ознайомитись з роботою сучасної котельні.

Делегація також відвідала сільський дошкільний навчально-виховний заклад, де мали змогу поспілкуватись з персоналом та вихованцями і переконатись, що дітки перебувають у садочку в теплих та затишних умовах.

– Це вже друга зима, коли в садочку дійсно тепло завдяки роботі оновленої котельні. Наразі у нашому закладі комфортна температура 20-23 градуси.  У зимовий період і з відвідуванням садочка проблем тепер немає. Батьки із задоволенням ведуть сюди малечу, знаючи, що у нас тепло. Я висловлюю велику подяку від імені колективу і від діток та їхніх батьків всім, хто доклав зусиль та коштів, щоб зробити наш садочок таким затишним, – сказала завідувачка дитячим закладом Лідія Кринична.

Людмила Скапровська та Таїсія Науменко  зазначили, що Четвертинівка є гарним прикладом ефективного партнерства громади, влади і бізнесу.  

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 10:51
Оновлено: 21 листопада 2018 року, 10:53
Переглядів: 437

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація