Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У столиці стартував Перший соціально-економічний форум Роздрукувати

У Колонній залі Київської міської ради зібралися урядовці, депутати, представники міжнародних організацій, всеукраїнських та міських громадських організацій, управлінці центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадського активу, бізнесу, ЗМІ на Перший соціально-економічний форум. До дискусії долучилися понад 200 громадських організацій. На заході перебуває також депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко.

– Говоримо про соціальні права, як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу, – написала у Facebook Людмила Станіславенко. – Це діалог про соціальну політику, адресну допомогу, гендерний паритет. Форум включає три панелі: соціальні права; бізнес, влада і громада; гендерний паритет, як запорука доступності до суспільних благ та розвитку потенціальної нації.

За результатами роботи форуму буде створено «Гендерний паспорт» столиці, а також напрацьовані рекомендації для представників органів влади різного рівня та місцевого самоврядування щодо інтеграції сучасних соціальних підходів у робочі програмні документи та управлінську практику.

Метою форуму є посилення участі органів місцевого самоврядування, громади та бізнесу у формуванні ефективної системи співпраці, щодо соціальних питань, зокрема, дотримання рівності між жінками та чоловіками, розвитку людського капіталу та забезпечення соціальних прав на різних рівнях.

Масштабний соціально-економічний форум «Соціальні права як механізм розвитку гендерно-збалансованого людського капіталу» організували Київська міська державна адміністрація разом із громадськими організаціями ГС «Спілка жінок України», ГС «UA WOMAN».

Захід відбувається під патронатом Міністерства соціальної політики України та Міністерства юстиції України.

Повернутись Створено: 18 червня 2019 року, 14:58 Переглядів: 389

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація