Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Сумівці відкрили меморіальний знак невинно вбитим односельчанам Роздрукувати

У день православного свята євангеліста Іван Богослова, в центрі села Сумівка Бершадського району, відбулася історична подія – відкриття меморіального знака односельчанам з викарбуваними рядками: «Замучені, невинно вбиті, ви в пам’яті людській будете вічно жити».

На цей захід був запрошений депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, аби разом із громадою розділити радісне і водночас сумне свято.

Мітинг відкрила Сумівський сільський голова Тетяна Дзюбенко, яка розповіла про трагічну історію села.

– Сумівські селяни виступили проти царської влади, грабіжницьких хлібозаготівель, радянської влади, за що поплатилися своїм життям. Місцеві історики і краєзнавці стверджують, що Сумівку було спалено три рази, тому цей біль досі ятрить в самому серці сумівчан, про що свідчить назва села – Сумівка, яка нагадує жителям про свою трагічну долю, – зазначила Тетяна Дзюбенко.  

– Вважаю, що кожний народ має пам'ятати радісні й трагічні сторінки історії своєї держави. В українській історії є чимало подій, які ми просто зобов'язані не забувати, аби не повторювати помилок. Ці трагічні події стали знаковими в історії нашого краю і допомагають нам зрозуміти, що протягом багатьох віків нелюдського терпіння, силою волі й кров'ю нація виборола право на вільне й щасливе життя. Уроки історії недаремно «живуть» у пам'яті сучасних і наступних поколінь. Тільки завдяки їм ми будуємо прекрасне майбутнє нашої незалежної та демократичної України.  І ми повинні максимально докласти зусиль, щоб пам'ять та історія наших сіл, міст, містечок вивчалася, досліджувалась. Щоб кожний знав історію свого рідного краю, своєї малої батьківщини. Тому відкриття меморіального знака сумівчанам – це велика подія, увіковічнення пам’яті загиблих односельчан. Цією подією сумівська територіальна громада робить впевнений крок у майбутнє, тому що не забуває минуле, – підкреслив у своєму виступі депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

Пам’ятний знак освятив місцевий священик, який побажав усім присутнім терпіння, віри у майбутнє та мирного неба над головою.

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 11:07 Переглядів: 1171

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація