23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Сумівці відкрили меморіальний знак невинно вбитим односельчанам Роздрукувати

У день православного свята євангеліста Іван Богослова, в центрі села Сумівка Бершадського району, відбулася історична подія – відкриття меморіального знака односельчанам з викарбуваними рядками: «Замучені, невинно вбиті, ви в пам’яті людській будете вічно жити».

На цей захід був запрошений депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, аби разом із громадою розділити радісне і водночас сумне свято.

Мітинг відкрила Сумівський сільський голова Тетяна Дзюбенко, яка розповіла про трагічну історію села.

– Сумівські селяни виступили проти царської влади, грабіжницьких хлібозаготівель, радянської влади, за що поплатилися своїм життям. Місцеві історики і краєзнавці стверджують, що Сумівку було спалено три рази, тому цей біль досі ятрить в самому серці сумівчан, про що свідчить назва села – Сумівка, яка нагадує жителям про свою трагічну долю, – зазначила Тетяна Дзюбенко.  

– Вважаю, що кожний народ має пам'ятати радісні й трагічні сторінки історії своєї держави. В українській історії є чимало подій, які ми просто зобов'язані не забувати, аби не повторювати помилок. Ці трагічні події стали знаковими в історії нашого краю і допомагають нам зрозуміти, що протягом багатьох віків нелюдського терпіння, силою волі й кров'ю нація виборола право на вільне й щасливе життя. Уроки історії недаремно «живуть» у пам'яті сучасних і наступних поколінь. Тільки завдяки їм ми будуємо прекрасне майбутнє нашої незалежної та демократичної України.  І ми повинні максимально докласти зусиль, щоб пам'ять та історія наших сіл, міст, містечок вивчалася, досліджувалась. Щоб кожний знав історію свого рідного краю, своєї малої батьківщини. Тому відкриття меморіального знака сумівчанам – це велика подія, увіковічнення пам’яті загиблих односельчан. Цією подією сумівська територіальна громада робить впевнений крок у майбутнє, тому що не забуває минуле, – підкреслив у своєму виступі депутат обласної Ради Володимир Зарічанський.

Пам’ятний знак освятив місцевий священик, який побажав усім присутнім терпіння, віри у майбутнє та мирного неба над головою.

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2017 року, 11:07 Переглядів: 1126

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація