Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Сутисках першокласники навчатимуться в рамках пілотного проекту «Нова українська школа» Роздрукувати

1 вересня в селищі Сутиски Тиврівського району відбулось свято Першого дзвоника. Привітати учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів приїхали голова обласної Ради Анатолій Олійник, представник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Лемещенко, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Коваль, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олексій Нижник, голова Сутисківської селищної ради Леонід Дідух.

Найкращим випускникам школи надали право покласти квіти до пам’ятника «Скорботна мати» та Меморіальної дошки героям-сутищанам Віктору Кулібабі-Бухову та Олександру Скибі, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни. Перед учасниками урочистостей  з вітальним словом виступили директор школи Марія Дідух, гості, першокласники та одинадцятикласники.

– Вітаю з початком навчального року! Саме сьогодні, першого вересня, набуває чинності Угода про асоціацію з Європейським Союзом та встановлення в повному обсязі безвізового режиму. Цей день  запам’ятається нам, як ще один крок у напрямі до нового європейського життя. Бажаю Вам, шановні учасники свята, успіхів у всіх ваших починаннях та навчанні, адже майбутнє – за вами, – привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник присутніх на урочистому зібранні з нагоди Дня знань.

Право дати перший дзвінок отримали учениця 1-В класу Карина Безпалько та учень 11 класу Максим Кузьмич. Одразу після завершення урочистої частини першокласників та учнів запросили до приміщення школи. Керівництво та представники області й району також відвідали навчальний заклад, ознайомились з матеріально-технічною базою, побували на першому уроці «З Україною в серці» та оглянули класні кімнати першокласників, де відбуватиметься навчання за новою системою.

В шкільному закладі нараховується 432 учні, яких виховують та навчають 48 вчителів. У новому навчальному році організовано навчання 3-х класів, в яких здобуватимуть освіту 54 першокласники. Три перших класи братимуть участь у пілотному проекті з впровадження концепції «Нова українська школа». Задля цього педагоги початкових класів пройшли спеціальний тренінг для вчителів пілотних шкіл. Варто зазначити, що учні навчального закладу посідають призові місця у Всеукраїнських предметних олімпіадах. З 18 випускників одинадцятих класів 13 вступили на державне навчання у виші.

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 14:33 Переглядів: 2230

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація