23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У світлі реформ Роздрукувати

Вінниччина − лідер у впровадженні реформи охорони здоров’я

Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко дав високу оцінку обласній владі за впровадження медичної реформи на Вінниччині. Зокрема, урядовець похвалив вінничан за «позитивні зрушення у напрямі вдосконалення медичного обслуговування на первинному рівні». Про це міністр сказав під час спільного засідання Колегії МОЗУ та робочої групи за напрямом «Реформа медичного обслуговування» Комітету з економічних реформ, яке відбулося 22 липня у Хмільнику.

Виступаючи перед учасниками колегії, Олександр Аніщенко зазначив, що реформа галузі охорони здоров’я офіційно стартує з 1 вересня поточного року.
− Ми почнемо реформування в пілотних регіонах: Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та місті Києві. Наше перше завдання − створити струнку систему первинної медичної допомоги. Тому сили і кошти ми будемо концентрувати на цьому рівні. У другу чергу ми будемо розвивати екстрену медичну допомогу, − зазначив О.Аніщенко.
Також урядовець відзначив позитивні зрушення в області у напрямі вдосконалення медичного обслуговування на первинному рівні
− Те, що зробили у Вінницькій області – позитивний результат. Волинь і Вінницька область зробили революційний крок – вони змогли створити центри первинної медико-санітарної допомоги. Це тяжко, але вони зробили це. Тепер потрібно створювати подібне і в міській місцевості, − наголосив міністр.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначив, що обласна влада і надалі працюватиме «на випередження реформи».
− Ми в області почали змінювати підходи до надання послуг медичної допомоги ще задовго до прийняття парламентом відповідного закону. Наразі повним ходом йде процес перепрофілювання ФАПів та сільських амбулаторій, за кошти обласного бюджету придбано більше півсотні автомобілів «швидкої допомоги». Але найголовніше, що ми провели ґрунтовну просвітницьку роботу, люди зрозуміли суть реформи і вже нема нагнітання негативу довкола неї, − підкреслив С.Татусяк.
Голова обласної Ради також зауважив, що влада Вінниччини в ході реформи активно співпрацюватиме з Дніпропетровською та Донецькою областями, які вже мають свої позитивні напрацювання в напрямі реформування охорони здоров’я.


Довідка: Мережа медичних закладів у сільській місцевості Вінниччини найбільш розгалужена, у порівнянні з іншими областями. В регіоні функціонує 934 ФАПи і 186 лікарських амбулаторій.

Повернутись Створено: 25 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 941

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація