Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У світлі реформ Роздрукувати

Вінниччина − лідер у впровадженні реформи охорони здоров’я

Міністр охорони здоров’я України Олександр Аніщенко дав високу оцінку обласній владі за впровадження медичної реформи на Вінниччині. Зокрема, урядовець похвалив вінничан за «позитивні зрушення у напрямі вдосконалення медичного обслуговування на первинному рівні». Про це міністр сказав під час спільного засідання Колегії МОЗУ та робочої групи за напрямом «Реформа медичного обслуговування» Комітету з економічних реформ, яке відбулося 22 липня у Хмільнику.

Виступаючи перед учасниками колегії, Олександр Аніщенко зазначив, що реформа галузі охорони здоров’я офіційно стартує з 1 вересня поточного року.
− Ми почнемо реформування в пілотних регіонах: Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській областях та місті Києві. Наше перше завдання − створити струнку систему первинної медичної допомоги. Тому сили і кошти ми будемо концентрувати на цьому рівні. У другу чергу ми будемо розвивати екстрену медичну допомогу, − зазначив О.Аніщенко.
Також урядовець відзначив позитивні зрушення в області у напрямі вдосконалення медичного обслуговування на первинному рівні
− Те, що зробили у Вінницькій області – позитивний результат. Волинь і Вінницька область зробили революційний крок – вони змогли створити центри первинної медико-санітарної допомоги. Це тяжко, але вони зробили це. Тепер потрібно створювати подібне і в міській місцевості, − наголосив міністр.
Голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначив, що обласна влада і надалі працюватиме «на випередження реформи».
− Ми в області почали змінювати підходи до надання послуг медичної допомоги ще задовго до прийняття парламентом відповідного закону. Наразі повним ходом йде процес перепрофілювання ФАПів та сільських амбулаторій, за кошти обласного бюджету придбано більше півсотні автомобілів «швидкої допомоги». Але найголовніше, що ми провели ґрунтовну просвітницьку роботу, люди зрозуміли суть реформи і вже нема нагнітання негативу довкола неї, − підкреслив С.Татусяк.
Голова обласної Ради також зауважив, що влада Вінниччини в ході реформи активно співпрацюватиме з Дніпропетровською та Донецькою областями, які вже мають свої позитивні напрацювання в напрямі реформування охорони здоров’я.


Довідка: Мережа медичних закладів у сільській місцевості Вінниччини найбільш розгалужена, у порівнянні з іншими областями. В регіоні функціонує 934 ФАПи і 186 лікарських амбулаторій.

Повернутись Створено: 25 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 991

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація