Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У святкуванні Дня Європи візьме участь делегація Ясського повіту Румунії Роздрукувати

18 травня напередодні відзначення Дня Європи заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області  Руслан Шевчук зустрілися із Президентом Ясської повітової ради Марічелом Попою. Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль під час  виступу передав вітання від голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу.

– Партнерські стосунки із Румунією для нас є важливими, адже це країна, яка є найближчим для нас партнером Євросоюзу, – сказав Ігор Вікторович. –Серед угод, які ми підписали з Яссами, є багато таких, які відкривають додаткові можливості для Вінницької області в різних напрямах, це і культура, освіта, економіка й інші важливі сфери роботи.

Марічел Попа виступаючи зауважив, що Ясський повіт та Вінницька область мають потужні партнерські стосунки.

 – У мене є навіть певне моральне зобов’язання бути присутнім тут під час святкування Дня Європи, – сказав пан Марічел. – Обмін досвідом, який відбувається між Вінницькою областю та Ясським повітом, дуже результативний. Делегація керівників адміністративних територіальних одиниць Румунії, яка була присутня тут в листопаді минулого року, до цього часу згадують та продовжують ділитися враженнями і розповідати про досвід, який вони набули у Вінниці. Хочу, щоб ми продовжували розвивати практику обміну учнями, аби діти з Вінниччини приїжджали до дитячого табору в Яссах і навпаки, аби учні з Ясс приїжджали до вас. За останні три роки наші взаємостосунки мають дуже великий розвиток в адміністративній, культурній і в різних інших соціальних напрямах.

На завершення зустрічі присутні обмінялися пам’ятними подарунками та зробили спільне фото.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 14:35 Переглядів: 357

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація