Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Теплику буде нова поліклініка Роздрукувати

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан пообіцяв фінансове сприяння у завершенні спорудження нової поліклініки у Теплику. Про це губернатор сказав 9 квітня під час наради за підсумками роботи району у І кварталі поточного року. Звітував перед головою ОДА та першим заступником голови облради І.Кревським голова райдержадміністрації Василь Малярчук.  

Він зауважив, що галузь охорони здоров’я Тепличчини потребує модернізації. Зокрема, існуюча районна амбулаторія неповною мірою забезпечує потреби жителів у медичних послугах.

– У нас є незавершена триповерхова будівля під нову поліклініку. Щоб її закінчити потрібно 23 млн. грн. Оскільки ми розуміємо, що сума велика для обласного бюджету, тому ми просимо допомоги у завершенні одного поверху будівлі, якого вистачить для обслуговування населення. Він потребує 4 млн. грн., – повідомив Василь Малярчук.

Голова ОДА Іван Мовчан зауважив, що такий варіант прийнятний і для обласного бюджеті, і для району, відтак дав доручення профільним управлінням відпрацювати заходи щодо цього питання.

В свою чергу Ігор Кревський похвалив район за активну грантову діяльність, зокрема, участь територіальних громад у міжнародних проектах ПРООН і DESPRO. Також він позитивно оцінив затверджену «Стратегію розвитку територіальних громад Теплицького району до 2020 року».

– Це скромний район, як його часто називають, оскільки він малий за розмірами. Але він може дати фору багатьом великим районам, тим більше з новим ефективним керівником, – резюмував Ігор Кревський.

 

 

 

Повернутись Створено: 10 квітня 2013 року, 12:46 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація