18 вересня о 12.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження; 21 вересня о 9.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 301) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм                                 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

У Теплику презентували книгу Велва Черновецького Роздрукувати

Днями творча група комунальної установи обласної Ради «Видавничий Дім «Моя Вінниччина» відвідала с. Теплик. У райцентрі презентували вперше перекладену українською раритетну книгу Велва Черновецького «Теплик – моє містечко». Її було видано в 40-х рр. ХХ ст. у Буенос-Айресі.

Ця книга побачила світ у популярній серії «Моя Вінниччина», яка видається за кошти обласного бюджету при підтримці місцевих райдержадміністрацій і рад.

У приміщенні центральної бібліотеки Теплика зібралося коло місцевої інтелігенції, керівники Теплицької об’єднаної територіальної громади, письменники, журналісти, краєзнавці.

Директор Видавничого Дому «Моя Вінниччина» та редактор однойменної книжкової серії Вадим Вітковський та письменник Михайло Каменюк розповіли про видавничий проєкт, який вже набув справді всенародної популярності після виходу у світ майже 60 томів історій, а також про те, як ішла до читача чергова книга «Теплик – моє містечко».

У виданні Велва Черновецького цікаво та дотепно розповідається історія єврейської теплицької громади на зрізі ХІХ-ХХ століть. Письменниця Людмила Любацька, яка переклала твір українською, поділилася думками про власні краєзнавчі дослідження історії єврейських громад Поділля.

Емоційним був виступ автора проєкту презентованого видання, члена правління Вінницького обласного товариства єврейської мови та культури, директора музею Голокосту на Вінниччині Леоніда Трахтенберга.

Своїми враженнями та думками також поділилися під час обговорення письменники Адрій Стебелєв, Олена Герасименко, Тетяна Приймасюк, Анатолій Сумішевський, Раїса Гарбуз, член правління Вінницького обласного товариства єврейської мови та культури, редактор газети «Єврейська Вінниця» обласної юдейський релігійної громади «Бейс Менахем Любавич Вінниця», директор Центру юдаїки Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського Анатолій Кержнер.

Думка  учасників заходу – видана книга сприяє кращому розумінню і сприйняттю традиційного міжнаціонального єднання, яким здавна багата Вінниччина.

Під час зустрічі Вадим Вітковський передав бібліотекам Теплицької об’єднаної територіальної громади 100 безкоштовних примірників видання, а селищний голова Руслан Трамбовецький вручив Почесні грамоти громади В.Вітковському, М.Каменюку, Л.Любацькій, А.Стебелєву, фотомайстру О.Гордієвичу, чий вклад супроводжує чи не кожне видання книжкової серії «Моя Вінниччина».

Колеги та господарі щиро привітали Людмилу Любацьку зі здобуттям Всеукраїнської літературної премії ім.М.Коцюбинського-2020.

Гості також відвідали музей М.Леонтовича в с.Марківка Теплицького району. 

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 14 вересня 2020 року, 14:44 Переглядів: 1351

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація