23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Тиврівському парку провели генеральне прибирання Роздрукувати

Нещодавно разом з депутатами Тиврівської селищної  та районної рад депутат обласної Ради Степан Шимко взяв участь у генеральному прибиранні селищного парку. Акція була ініційована віруючими прихожанами, які за підтримки постійних комісій селищної ради, залучили понад 50 людей до прибирання.

Участь в благодійному заході взяла здебільшого молодь. Разом з Тиврівським селищним головою, представниками освіти та соціальної сфери, приватними підприємцями, волонтерами до прибирання долучились жителі Закарпатської, Хмільницької та Київської областей.

Впродовж двох днів прибирали, згромаджували сміття, косили бур’яни, вирізали посохлі дерева, наводили лад на майданчиках та місцевому стадіоні.

– Таке генеральне прибирання якнайкраще об’єднує людей між собою, – прокоментував депутат обласної Ради Степан Шимко. - Адже кожен відчуває свою відповідальність та віддає часточку своєї праці задля спільної мети.  Неодноразово ми намагались за участі депутатів місцевих рад навести лад в селищному парку. І лише спільними зусиллями завдяки оголошенням в місцевій газеті, особистих запрошень, листівок вдалось залучити таку кількість людей, щоб привести до ладу найбільший парк в Тиврові.

Місцеві жителі кажуть, що селищний парк наразі не впізнати: він повністю очищений від сміття та проріджений від сухостою. Закладений парк був наприкінці XVIII століття Захарієм Ярошинським у вигляді кінської підкови. Сьогодні у парку облаштований стадіон, а з іншої сторони знаходиться школа-ліцей, яка розміщена в приміщенні палацу Ярошинських.

Повернутись Створено: 12 липня 2017 року, 14:22 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація