Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Тиврівському парку провели генеральне прибирання Роздрукувати

Нещодавно разом з депутатами Тиврівської селищної  та районної рад депутат обласної Ради Степан Шимко взяв участь у генеральному прибиранні селищного парку. Акція була ініційована віруючими прихожанами, які за підтримки постійних комісій селищної ради, залучили понад 50 людей до прибирання.

Участь в благодійному заході взяла здебільшого молодь. Разом з Тиврівським селищним головою, представниками освіти та соціальної сфери, приватними підприємцями, волонтерами до прибирання долучились жителі Закарпатської, Хмільницької та Київської областей.

Впродовж двох днів прибирали, згромаджували сміття, косили бур’яни, вирізали посохлі дерева, наводили лад на майданчиках та місцевому стадіоні.

– Таке генеральне прибирання якнайкраще об’єднує людей між собою, – прокоментував депутат обласної Ради Степан Шимко. - Адже кожен відчуває свою відповідальність та віддає часточку своєї праці задля спільної мети.  Неодноразово ми намагались за участі депутатів місцевих рад навести лад в селищному парку. І лише спільними зусиллями завдяки оголошенням в місцевій газеті, особистих запрошень, листівок вдалось залучити таку кількість людей, щоб привести до ладу найбільший парк в Тиврові.

Місцеві жителі кажуть, що селищний парк наразі не впізнати: він повністю очищений від сміття та проріджений від сухостою. Закладений парк був наприкінці XVIII століття Захарієм Ярошинським у вигляді кінської підкови. Сьогодні у парку облаштований стадіон, а з іншої сторони знаходиться школа-ліцей, яка розміщена в приміщенні палацу Ярошинських.

Повернутись Створено: 12 липня 2017 року, 14:22 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація