23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Тиврівському районі пріоритетною є освітня галузь Роздрукувати

31 липня зазначив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник після заслуховування звіту голови Тиврівської райдержадміністрації Віталія Муляра про реалізацію заходів щодо виконання доручення голови обласної державної адміністрації з соціально-економічного розвитку. Підсумовували діяльність тиврівчан голова ОДА Іван Мовчан та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У нараді також взяли участь Вінницький міський голова Володимир Гройсман, заступники голови ОДА, керівники обласних департаментів та управлінь, депутатський корпус, представники територіальних громад, громадські діячі району.

За результатами обговорення звіту було наголошено на покращенні багатьох показників в галузі освіти, охорони здоров’я, культури, агропромислового комплексу, благоустрою територій населених пунктів.

Зокрема, відмічаючи виконання доручень в І півріччі в галузі освіти, начальник департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк наголосив. що нинішнє районне керівництво приділяє особливу увагу розвитку освітньої галузі. Про це свідчать результати оцінювання знань школярів, відповідно до яких 62 % учнів району мають високий і достатній освітній рівень. Це найвищий показник за останні 10 років.

Успіхи району відмітив у своєму виступі Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

– Із показників, що прозвучали сьогодні у звітній доповіді, можна визначити, що у вашому районі освітня галузь є пріоритетною. Спасибі вам за таку увагу до розвитку цієї важливої галузі, – зазначив Дмитро Табачник.

Він також подякував керівництву обласної влади і повідомив, що Вінниччина входить в п’ятірку кращих серед інших областей України щодо виконання доручень Міністерства у питанні облаштування внутрішніх вбиралень в освітніх закладах.

В ході обговорення звіту голови РДА Віталія Муляра, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський ознайомив присутніх з результатами діяльності обласної Ради щодо напрацювань у питанні впровадження реформи місцевого самоврядування та розробки обласної стратегії розвитку територіальних громад.

– Сьогодні приємно відмічати результати нашої діяльності. Із 707-ми територіальних громад області 652 прийняли стратегію розвитку своєї території, – зазначив І. Кревський.

Він повідомив, що на потреби територіальних громад Тиврівського району рішенням останніх двох сесій обласної Ради було виділено 3млн. грн.

Ігор Кревський наголосив на необхідності активної позиції територіальних громад у пошуку внутрішніх та зовнішніх резервів наповнення місцевих бюджетів.

– Ефективність участі у різних обласних конкурсах і проектах підтверджується результатами. Адже питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 серпня 2013 року, 15:21 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація