Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тиврівському районі пріоритетною є освітня галузь Роздрукувати

31 липня зазначив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник після заслуховування звіту голови Тиврівської райдержадміністрації Віталія Муляра про реалізацію заходів щодо виконання доручення голови обласної державної адміністрації з соціально-економічного розвитку. Підсумовували діяльність тиврівчан голова ОДА Іван Мовчан та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У нараді також взяли участь Вінницький міський голова Володимир Гройсман, заступники голови ОДА, керівники обласних департаментів та управлінь, депутатський корпус, представники територіальних громад, громадські діячі району.

За результатами обговорення звіту було наголошено на покращенні багатьох показників в галузі освіти, охорони здоров’я, культури, агропромислового комплексу, благоустрою територій населених пунктів.

Зокрема, відмічаючи виконання доручень в І півріччі в галузі освіти, начальник департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк наголосив. що нинішнє районне керівництво приділяє особливу увагу розвитку освітньої галузі. Про це свідчать результати оцінювання знань школярів, відповідно до яких 62 % учнів району мають високий і достатній освітній рівень. Це найвищий показник за останні 10 років.

Успіхи району відмітив у своєму виступі Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

– Із показників, що прозвучали сьогодні у звітній доповіді, можна визначити, що у вашому районі освітня галузь є пріоритетною. Спасибі вам за таку увагу до розвитку цієї важливої галузі, – зазначив Дмитро Табачник.

Він також подякував керівництву обласної влади і повідомив, що Вінниччина входить в п’ятірку кращих серед інших областей України щодо виконання доручень Міністерства у питанні облаштування внутрішніх вбиралень в освітніх закладах.

В ході обговорення звіту голови РДА Віталія Муляра, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський ознайомив присутніх з результатами діяльності обласної Ради щодо напрацювань у питанні впровадження реформи місцевого самоврядування та розробки обласної стратегії розвитку територіальних громад.

– Сьогодні приємно відмічати результати нашої діяльності. Із 707-ми територіальних громад області 652 прийняли стратегію розвитку своєї території, – зазначив І. Кревський.

Він повідомив, що на потреби територіальних громад Тиврівського району рішенням останніх двох сесій обласної Ради було виділено 3млн. грн.

Ігор Кревський наголосив на необхідності активної позиції територіальних громад у пошуку внутрішніх та зовнішніх резервів наповнення місцевих бюджетів.

– Ефективність участі у різних обласних конкурсах і проектах підтверджується результатами. Адже питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Повернутись Створено: 1 серпня 2013 року, 15:21 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація