Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тиврівському районі продовжується процес об’єднання територіальних громад Роздрукувати

25 березня депутат обласної Ради Степан Шимко, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, депутати районної ради Лариса Шимко  та Жанна Сілко взяли участь у зібранні мешканців села Довгополівка Тиврівського району. Головна мета зібрання – обговорення процесу утворення об’єднаної територіальної громади.

У територіальних громадах Тиврівського району тривають важливі  заходи – збори громадян за місцем  проживання. Тому перед присутніми мешканцями села про свою діяльність на посаді сільського голови за 2017 рік прозвітував Руслан Карпусь, який, зокрема, зазначив, що найбільшим досягненням громади у минулому році стало проведення водогону в селі та забезпечення мешканців якісною питною водою. Наразі в 2018 році планується провести водогін і в село Кліщів, яке входить до сільської ради.

Депутат Тиврівської районної ради Жанна Сілко прозвітувала про свою депутатську діяльність за 2017 рік. Крім того, жителі села обговорили питання добровільного об’єднання, адже наразі до сільської ради звернулись Сутисківський селищний голова Леонід Дідух та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин щодо пропозиції створити ОТГ.

Після тригодинного обговорення мешканці села визначились з трьома напрямами розвитку – об’єднатись з смт Тиврів або смт Сутиски, або ж залишатись самостійною громадою. Мешканці обговорили перспективи та доцільність об’єднання.

– Звичайно, ми розуміємо, що процес об’єднання територіальних громад не зупинити, але разом з тим необхідно чітко дотримуватись процедури такого об’єднання, в тому числі, щодо суміжності сільських рад. Наразі Довгополівська громада межує лише з Тивровом. Тому територіально вона більше відповідає переліку утворення громад. Але, звичайно, мешканці села повинні самостійно визначитись зі своїм майбутнім, – прокоментував депутат обласної Ради Степан Шимко.

Нещодавно завершились збори в селі Шершні Тиврівського району, де мешканці прийняли рішення щодо об’єднання територіальних громад смт Сутисок та с. Шершнів. Підготовкою необхідних документів доручили зайнятись Сутисківському селищному голові Леоніду Дідуху та Шершнівському сільському голові Наталії Михайловій.

Повернутись Створено: 26 березня 2018 року, 12:46 Переглядів: 1669

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація