23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Томашполi вiдкрито приймальню депутата обласноi Ради Анатолiя Олiйника Роздрукувати

17 березня 2016 року у Томашполi вiдкрито громадську приймальню голови Вiнницької облради Анатолiя Олiйника, як депутата обласної ради. На перший прийом записалось 10 жителiв селища Томашполя та району. Але за двi з половиною години Анатолiй Дмитрович прийняв 22 томашпiльчан. Були питання, якi стосувались як проблем конкретних людей, так i проблем громад.
Головний лiкар Рожнятiвського психоневрологiчного диспансеру пiдняв питання про реорганiзацiю лiкувального закладу. Сiльський голова села Пенькiвки говорила про дорогу. Двоє лiкарів-стоматологiв з сiл Яланець та Комаргород просили сприяти збереженню робочих мiсць, аби надавати стоматологiчну допомогу селянам. Адже в рамках медичної реформи саме цi посади пiдлягають скороченню. 
Трое жителiв рaйону Iван Марунчак, Вiталiй Нереуцький та Наталя Пилюта просили про допомогу в отриманнi житлового кредиту по лiнii фонду сприяння будiвництва на селi. 
Юзвак Галина з с. Ракова пiдняла серйозну проблему з очисними спорудами, якi знаходяться на територii села та пiдходять до житлових будинкiв на вiдстань 100 м.
Було 10 прохань про матерiальну допомогу чи сприяння у видiленнi путiвок на оздоровлення.
Трьом жителям району Анатолiй Олiйник надав консультацii юридичного характеру, що стосувались отримання земельного паю, оформлення субсидiй та спадщини.
Директори шкiл з сiл Вила та Липівка розповiлии про проблеми сiльських шкiл. Любов Вихованець з Вил повiдомила про участь у конкурсi проектiв "Тепло дiтям" на утеплення вiкон у класах та у спортзалi. Просила мультимедiйну дошку, адже ця школа одна з кiлькох в районi, яка поки що не мае цього сучасного приладдя. А директор школи  з Липiвки просила комп'ютер для школи, де навчається 108 дiтей.
Прийом громадян помiчники депутата обласної Ради Анатолiя Олiйника будуть проводити щовiвтора та щочетверга з 10 до 12 години на 2-му поверсi примiщення райспоживспiлки за адресою: селище Томашпiль, вул. Т.Шевченка, 12. Особистий прийом Анатолiй Дмитрович буде здiйснювати раз на мiсяць за окремим графiком. Деталi - у помiчникiв за вищевказаною адресою.

 

Повернутись Створено: 17 березня 2016 року, 13:09 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація