Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У трьох об’єднаних громадах Вінниччини відбулися перші місцеві вибори Роздрукувати

22 грудня у трьох новостворених об’єднаних територіальних громадах Вінниччини пройшли перші місцеві вибори. Зокрема, голів ОТГ та депутатів місцевих рад обирали у Войнашівській сільській ОТГ Барського району, Гавришівській сільській ОТГ Вінницького району та Махнівській сільській ОТГ Козятинського району.

У Махнівській ОТГ, до складу якої входять Махнівська, Вовчинецька та Переможнянська сільради, переміг діючий сільський голова Махнівки, самовисуванець Павло Кузмінський із результатом 50 % (1148  голосів), явка виборців склала 54 %.

Головою Гавришівської ОТГ, у яку об’єднались Великокрушлинецька, Малокрушлинецька та Стадницька сільради, став Стадницький сільський голова, також самовисуванець Владислав Яклюшин. Переміг з результатом 86,83 % (2017 голосів), явка виборців склала  53,39 %.

У Войнашівській ОТГ (Войнашівська, Матейківська та Митківська сільради) головою обрали Оксану Шевчук. Досі вона була секретарем Войнашівської сільської ради. Представниця ПП «Слуга Народу» Оксана Шевчук з результатом у 25,8 % (578 голосів). Участь у голосуванні взяли 46,54 % виборців.

Загалом, у трьох ОТГ Вінниччини було зареєстровано 22 кандидата на посади голів громад.

Повернутись Створено: 23 грудня 2019 року, 12:23 Переглядів: 269

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація