Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У трьох вищих навчальних закладах Вінниччини оберуть директорів Роздрукувати

10 грудня відбулося засідання комісії з організації проведення конкурсу на заміщення посад директорів вищих навчальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Засідання відбулося під головуванням очільника обласної Ради, голови комісії Анатолія Олійника. Присутні були члени комісії, а також кандидати: Володимир Кордон – претендент на посаду директора Могилів-Подільського медичного коледжу, Анатолій Саблук – кандидат на посаду директора Гайсинського медичного коледжу та Петро Савчук – на посаду директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського. Зазначені кандидати є діючими керівниками навчальних закладів.

Конкурс на вищезазначені посади було оголошено згідно з рішенням обласної Ради 7 скликання №867 від 26 вересня 2019 року. Оголошення про проведення цих конкурсів були опубліковані у газеті «Сучасна освіта України» та оприлюднені на офіційних вебсайтах обласної Ради та вищезазначених навчальних закладах.

В ході засідання організаційної комісії заслухали діючих директорів навчальних закладів, які подали свої документи для участі в конкурсі.

– Підготовчий етап пройдений згідно з усіма законодавчими нормами та процедурами, кандидати відповідають усім вимогам та можуть бути внесені до виборчих бюлетенів, – сказав, підбиваючи підсумки засідання, Анатолій Олійник.   

Вибори у зазначених навчальних закладах мають відбутися завтра, 11 грудня.

Під час проведення виборів у навчальних закладах будуть присутні представники із профільних департаментів. У Могилів-Подільський за рішенням комісії буде направлено начальника відділу правового забезпечення Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Вишневського, до Гайсинського медичного коледжу – начальника відділу організаційно-кадрової роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексія Парчевського, до Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського – заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації-начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського.

Повернутись Створено: 10 грудня 2019 року, 15:20 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація