Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тростянці віддали шану ліквідаторам Роздрукувати

            25 квітня в приміщенні Тростянецької дитячої музичної школи відбулися урочистості з нагоди  30-ї річниці вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь голова Тростянецького РДА Леонід  Лобань, голова райради Юрій Солодкий, депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, керівники підрозділів райдержадміністрації. Привітав своїх побратимів і голова районної «Спілки чорнобильців та ветеранів ядерних випробувань» Григорій Литвиненко.
            До присутніх звернулася Лариса Білозір, яка висловила глибоку подяку і шану мужнім чорнобильцям, які ліквідовували наслідки аварії та внесли свою частку у подолання цього лиха.

            - Сьогодні, у день 30-Ї річниці аварії, ми згадуємо всіх тих, хто віддав своє життя під час її ліквідації, - сказала Лариса Миколаївна. - Цей день назавжди змінив життя мільйонів. Чорнобильські дзвони лунають за тими, кого вже немає, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров'ям, життям.
        Разом з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Тростянецького району присутні вшанували пам'ять загиблих під час Чорнобильської аварії та вручили грамоти і допомогу ліквідаторам аварії.

             На завершення заходу присутні поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Потім відбувся благодійний обід, на якому ліквідатори згадували своїх померлих побратимів, розповідали, як гасили пожежу на атомній електростанції в перші дні після аварії. Розповіді людей, які пережилі катастрофу, залишили в серцях присутніх незабутній слід.

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 14:56 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація