23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Тростянці віддали шану ліквідаторам Роздрукувати

            25 квітня в приміщенні Тростянецької дитячої музичної школи відбулися урочистості з нагоди  30-ї річниці вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь голова Тростянецького РДА Леонід  Лобань, голова райради Юрій Солодкий, депутат Вінницької обласної Ради Лариса Білозір, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, керівники підрозділів райдержадміністрації. Привітав своїх побратимів і голова районної «Спілки чорнобильців та ветеранів ядерних випробувань» Григорій Литвиненко.
            До присутніх звернулася Лариса Білозір, яка висловила глибоку подяку і шану мужнім чорнобильцям, які ліквідовували наслідки аварії та внесли свою частку у подолання цього лиха.

            - Сьогодні, у день 30-Ї річниці аварії, ми згадуємо всіх тих, хто віддав своє життя під час її ліквідації, - сказала Лариса Миколаївна. - Цей день назавжди змінив життя мільйонів. Чорнобильські дзвони лунають за тими, кого вже немає, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров'ям, життям.
        Разом з ліквідаторами аварії на ЧАЕС Тростянецького району присутні вшанували пам'ять загиблих під час Чорнобильської аварії та вручили грамоти і допомогу ліквідаторам аварії.

             На завершення заходу присутні поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Потім відбувся благодійний обід, на якому ліквідатори згадували своїх померлих побратимів, розповідали, як гасили пожежу на атомній електростанції в перші дні після аварії. Розповіді людей, які пережилі катастрофу, залишили в серцях присутніх незабутній слід.

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 14:56 Переглядів: 676

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація