Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тростянці відкрили нове приміщення ЦНАПу, 12-ти квартирний житловий будинок та парк Роздрукувати

26 серпня, з нагоди річниці Незалежності України та святкування Дня селища, у Тростянці пройшли урочисті заходи. Відбулось відкриття центру надання адміністративних послуг,  оновленого парку, а також введення в експлутацію 12-ти квартирного житлового будинку на вул. Космонавтів.

На свято завітали народний депутат України Микола Кучер, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, очільники Тростянецької районної ради та райдержадміністрації Людмила Скапровська і Леонід Лобань, голова Вінницького обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин, керівники ПП «Рослана», власники квартир та жителі селища.

У своєму вітальному виступі Валерій Коровій зазначив, що Вінницька область є абсолютним лідером з надання адміністративних послуг. Гості перерізали символічну стрічку, оглянули приміщення ЦНАПу та поспілкувалися з працівниками центру.

Ще однією важливою подією стало введення в експлутацію 12-ти квартирного житлового будинку на вул. Космонавтів у селищі, будівництво якого розпочалося у 2013 році в рамках реалізації Регіональної цільової  програми будівництва доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки.

У 2013 році обласна Рада своїм рішенням внесла доповнення до Регіональної програми, включивши до переліку об’єктів зведення будинку в смт Тростянець. Замовником будівництва 3-х поверхового 12-ти квартирного житлового будинку став обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву. Головний підрядник будівництва  – ПП «Рослана», які доклали чимало  зусиль,  щоб сьогодні  власники житла  отримали  ключі  від  своїх нових осель. Після перерізання символічної стрічки всі охочі мали змогу оглянути приміщення новобудови.

Фейєричним завершенням насиченого на події дня стало святкування Дня смт Тростянець та відкриття парку. Роботи з реконструкції паркової зони в смт Тростянці розпочались у листопаді 2016 року. Початком будівництва було втілення в життя проекту «Будівництво гідротехнічних споруд захисту від підтоплення земель центральної частини та паркової зони  смт Тростянець Вінницької області  І -ІІ черги».

Кошти в розмірі 1 млн грн. на реалізацію зазначеного проекту були виділені конкурсною комісією з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Роботи проводились до січня 2017 року, перейшовши в освоєння проектів «Реконструкція елементів благоустрою південно-східної частини центрального парку в смт Тростянці Вінницької області», «Реконструкція зон відпочинку південно-східної частини центрального парку в смт Тростянець Вінницької області», «Реконструкція обладнання зовнішнього освітлення південно-східної частини центрального парку в смт Тростянець Вінницької області».

Реалізація проектів здійснювалася за кошти селищного бюджету, за кошти державного бюджету (1,7 млн грн.) та кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в розмірі 690 тис грн., які виділені в серпні 2017 року обласною конкурсною комісією  на озеленення смт Тростянець, у тому числі, територій прилеглих до заказника місцевого значення «Тростянецький», створення фітокліматичних зон.

– Честь і хвала кожному, хто своєю працею, своїм натхненням крок за кроком формує засади нової, сучасної, європейської держави Україна! Честь і хвала тростянчанам, які підтримують селищного голову і роблять разом все, щоб Тростянець був найкращим селищем в Україні, – зазначив Валерій Коровій у вітальному слові.

Також голова облдержадміністрації відзначив роботу Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької, її команди та вручив Людмилі Іванівній відзнаку переможця обласного конкурсу «Людина року - 2017» в номінації «Сільський, селищний голова».

– Вітаю усіх земляків з Днем Тростянця, з гарними здобутками до гарного свята. Тростянець розквітає з новою силою, дякуючи його громаді та активності жителів. Нова паркова зона, де чисто, комфортно, по-сучасному - ось результат спільної праці! – наголосив у своєму виступі заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

Символічну стрічку перерізали депутат Верховної Ради України Микола Кучер, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, керівники району, Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька, відкривши парк і посадивши на його алеях дерева.

Ввечері в Тростянці пройшли народні гуляння та мистецькі заходи за участю мешканців і гостей селища.

 

Повернутись Створено: 28 серпня 2017 року, 14:41 Переглядів: 2030

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація