Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тростянці відсвяткували День селища Роздрукувати

26 серпня жителі Тростянця святкували 420 рік від дня заснування селища. В урочистостях взяли участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради Людмила Головашич, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники району Леонід Лобань та Людмила Скапровська, Тростянецька селищна голова Людмила Червонецька. Для всіх них Тростянець є малою батьківщиною.

Виставка квіткових композицій, флешмоб, майстер-клас з декоративного мистецтва, концерт за участю композитора й співака Романа Скорпіона та одеського гурту «Jam Band» доповнили святкування.

– Свій 420-й ювілей наш Тростянець зустрічає охайним і затишним селищем для життя, роботи і відпочинку, – звернувся до тростянчан Ігор Хміль. – Як заступникові голови Вінницької обласної Ради доводиться часто відвідувати інші райони, міста, селища і села Вінниччини. Мушу визнати, що Тростянець сьогодні виглядає одним із найкращих в області. Заслуга у цьому – і місцевої влади, і жителів, які дбають про Тростянець, та щоденною копіткою працею роблять внесок у те, щоб селище розквітало із року в рік.

До Дня селища було приурочено відкриття центрального парку після реконструкції. Цей проект вдалося реалізувати завдяки ініціативі та організаційній роботі Тростянецької селищної ради та селищної голови Людмили Червонецької.

– Реконструйований парк – це окраса селища, – прокоментувала селищна голова Людмила Червонецька. – Сучасний ландшафтний дизайн та витончений естетичний вигляд є зразком садово-паркового мистецтва. Такий об’єкт може прикрасити не лише невелике селище, а й столицю.

Цього дня заступник голови обласної Ради Ігор Хміль вручив голові облдержадміністрації Валерію Коровію орден «Почесний громадянин Тростянця». Валерій Коровій у вітальному слові побажав жителям Тростянця миру та добробуту у кожному домі, в кожній родині і подальших успіхів у розбудові згуртованої та дружної громади.

Присутні на святі депутати обласної Ради теж прокоментували у соціальних мережах свої враження від свята у Тростянці.

– Тростянець розквітає з новою силою, – написала на своїй сторінці у соціальній мережі Лариса Білозір. – Так, завдяки  спільній роботі над залученням коштів, жителі селища провели реконструкцію центральної площі. Частково завершено роботи з впорядкування паркової зони та продовжено роботи з реконструкції набережної, реконструйовано обладнання зовнішнього освітлення центрального парку, реконструйовано тротуар по вулиці Соборній від селещної арки до мосту через р. Нетеку. Кошти в сумі 3 мільйони 100 тисяч гривень були виділені з державного бюджету. Цьогоріч було відремонтовано дорогу від в’їзду в Тростянець до центральної площі, загальний бюджет робіт склав 4 млн. грн. Тростянецька громада також стала переможцем конкурсу щодо реалізації проекту з будівництва каналізаційної мережі по вулиці Мічуріна (800 тис. грн). У Тростянецькій ОТГ також будуть реалізовані проекти-переможці Обласного конкурсу розвитку територіальних громад, зокрема, «Впровадження роздільного збирання побутових відходів», «Озеленення рекреаційних зон», «Модернізація мереж вуличного освітлення магістральних вулиць селища». Ці проекти отримали високі оцінки на конкурсній комісії та потрапили до переліку переможців. Більшість робіт вже завершено, але багато змін ще попереду. Дякуємо жителям та активним жителям громади, які постійно долучаються до толок і разом роблять своє містечко кращим та квітучим. Дякуючи нашій спільній роботі, дякуючи громаді Тростянця, активності людей, роботі Уряду, облдержадміністрації, народного депутата Миколи Кучера, селищної голови та ради – маємо результат спільної праці.

Повернутись Створено: 27 серпня 2018 року, 15:35
Оновлено: 28 серпня 2018 року, 14:55
Переглядів: 1423

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація