23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Тростянці втретє пройде форум розвитку громад Роздрукувати

22 лютого у Тростянці Вінницької області відбудеться регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад», який організовано «Соціальним центром МХП» за сприяння депутата обласної Ради Лариси Білозір.

Про це депутат повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

– Вже втретє форум із розвитку громад проходитиме в Тростянці 22 лютого о 9:00. Чекаємо на всіх бажаючих, – написала вона.

Лариса Білозір уточнила, що на форум запрошено провідних фахівців у сфері грантової діяльності, проектів, що фінансуються Європейським Союзом, а також очільників сіл району та представників освіти, медицини, культури.

– В складних соціально-економічних умовах потрібно шукати шляхи вирішення проблем життєзабезпечення територіальних громад, залучати додаткові кошти шляхом участі в Обласному конкурсі розвитку територіальних громад, міжнародних донорських організацій, фондах, грантових структурах в рамках програм сусідства з ЄС, співпраці з США, брати участь щодо великих інфраструктурних проектів в конкурсі фонду регіонального розвитку, – зазначила депутат Вінницької облради.

Повернутись Створено: 19 лютого 2018 року, 15:57 Переглядів: 406

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація