Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тростянці втретє пройде форум розвитку громад Роздрукувати

22 лютого у Тростянці Вінницької області відбудеться регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад», який організовано «Соціальним центром МХП» за сприяння депутата обласної Ради Лариси Білозір.

Про це депутат повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

– Вже втретє форум із розвитку громад проходитиме в Тростянці 22 лютого о 9:00. Чекаємо на всіх бажаючих, – написала вона.

Лариса Білозір уточнила, що на форум запрошено провідних фахівців у сфері грантової діяльності, проектів, що фінансуються Європейським Союзом, а також очільників сіл району та представників освіти, медицини, культури.

– В складних соціально-економічних умовах потрібно шукати шляхи вирішення проблем життєзабезпечення територіальних громад, залучати додаткові кошти шляхом участі в Обласному конкурсі розвитку територіальних громад, міжнародних донорських організацій, фондах, грантових структурах в рамках програм сусідства з ЄС, співпраці з США, брати участь щодо великих інфраструктурних проектів в конкурсі фонду регіонального розвитку, – зазначила депутат Вінницької облради.

Повернутись Створено: 19 лютого 2018 року, 15:57 Переглядів: 472

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація