9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тростянецькій громаді вперше обрано директора школи через конкурс Роздрукувати

Сьогодні, 14 лютого, під час робочого візиту до селища Тростянець заступник голови обласної Ради Ігор Хміль відвідав Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Разом із начальницею відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тетяною Шерстюк привітали з призначенням на посаду директора цього закладу Антоніну Михайлівну Сліденко.

– Це перший директор школи в Тростянецькій громаді, якого обрано шляхом проведення конкурсу, а не призначено відділом освіти, – повідомив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

4 лютого її було обрано на цю посаду на наступні 2 роки. Антоніна Сліденко має 18 років педагогічного стажу, з яких 10 років – на посаді заступника директора цієї ж школи.

Тож, від імені депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто заступник голови обласної Ради Ігор Хміль привітав Антоніну Сліденко. Побажав конструктивної роботи, невичерпних сил у повсякденності задля досягнення визнання Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 одним із найкращих опорних закладів на Вінниччині.

В рамках візиту Ігор Хміль також оглянув навчальний заклад, зокрема: навчальні класи, їдальню, спортивну залу та інші кімнати. Цікавився рівнем підготовки учнів до цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, а також станом матеріально-технічної бази школи.

Повернутись Створено: 14 лютого 2020 року, 19:41 Переглядів: 399

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація