Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного. Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомлять ....

  • «Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього

    На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 10 квітня до створення лісів майбутнього долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та голова обласної державної адмін ....

  • В обласній дитячій лікарні розгорнуть стаціонарні паліативні ліжка

    Під час 7 чергової сесії Вінницька обласна Рада внесла зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні. Зміни були внесені в частині мети та предмету діяльності лікарні. Оновлений Статут розширює повноваження медзакладу. Тепер тут зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої віднесено п ....

У Тростянецькій громаді вперше обрано директора школи через конкурс Роздрукувати

Сьогодні, 14 лютого, під час робочого візиту до селища Тростянець заступник голови обласної Ради Ігор Хміль відвідав Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Разом із начальницею відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тетяною Шерстюк привітали з призначенням на посаду директора цього закладу Антоніну Михайлівну Сліденко.

– Це перший директор школи в Тростянецькій громаді, якого обрано шляхом проведення конкурсу, а не призначено відділом освіти, – повідомив заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

4 лютого її було обрано на цю посаду на наступні 2 роки. Антоніна Сліденко має 18 років педагогічного стажу, з яких 10 років – на посаді заступника директора цієї ж школи.

Тож, від імені депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто заступник голови обласної Ради Ігор Хміль привітав Антоніну Сліденко. Побажав конструктивної роботи, невичерпних сил у повсякденності задля досягнення визнання Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 одним із найкращих опорних закладів на Вінниччині.

В рамках візиту Ігор Хміль також оглянув навчальний заклад, зокрема: навчальні класи, їдальню, спортивну залу та інші кімнати. Цікавився рівнем підготовки учнів до цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, а також станом матеріально-технічної бази школи.

Повернутись Створено: 14 лютого 2020 року, 19:41 Переглядів: 676

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація