Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

У Тростянецькому районі переймаються долею лікарні Роздрукувати

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадій Мазур разом з головним спеціалістом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Сергієм Вишневським взяли участь у засіданні Координаційної ради  Тростянецького району. Зібрання відбулось за участі сільських голів та депутатів районної ради.

Головною темою, яку обговорили під час засідання, стало забезпечення належного функціонування центральної районної лікарні. Наразі Тростянецька ЦРЛ претендує на заключення таких пакетів з Національною службою здоров’я України: амбулаторна вторинна (спеціалізована) та третинна (високоспеціалізована) медична допомога дорослим і дітям, включаючи стоматологічну допомогу; хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах; стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій; езофагогастродуоденоскопія (діагностична з ендоскопічною маніпуляцією); цистоскопія (діагностична з ендоскопічною маніпуляцією).

– Для прикладу, Бершадська ОЛІЛ отримала 14 пакетів, Могилів-Подільська ОЛІЛ – 19 пакетів, Хмільницька, Ямпільська, Козятинська ЦРД – 15 пакетів, Тульчинська ЦРЛ – 12 пакетів, Калинівська ЦРЛ – 10 пакетів, Гайсинська, Томашпільська ЦРЛ та Ладижинська міська лікарня – 9 пакетів,  Погребищенська ЦРЛ – 8 пакетів, – коментує Геннадій Мазур. – Для покращення роботи районної лікарні ініціюватиму утворення та направлення робочої групи від Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації для надання практичної та методичної допомоги щодо розширення спектру надання медичних послуг населенню. Вважаю, що головне завдання – максимально зберегти функції районної лікарні, щоб жителі мали можливість отримувати належну медичну допомогу, а для цього необхідно максимально заключити пакетні договори з Національною службою здоров’я України.

Для покращення матеріально-технічної бази районного медичного закладу необхідно придбати: гістероскоп; колоноскоп; бронхоскоп; лапороскопічну стійку для проведення хірургічних втручань; сучасний рентгенапарат; дефібрилятор; наркозно-дихальний​ апарат; резектороскоп до наявного цистоскопа.

Також необхідно провести реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги відповідно до сучасних вимог, капітальний ремонт терапевтичного відділення та покрівлі лікувального корпусу; провести обробку даху приміщень лікарні протизаймистою сумішшю; встановити протипожежну сигналізацію.

Тож, на черговій сесії Тростянецької районної ради планується виділення коштів на придбання необхідного обладнання.

 

Стежте за новинами у Теlegram. https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

https://www.facebook.com/vinoblrada/

Повернутись Створено: 6 березня 2020 року, 10:22

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація