Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Тростянецькому районі почали реалізацію проектів з роздільного збору твердих побутових відходів Роздрукувати

Вперше в 2017 році на 14 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад одним з пріоритетів були заходи екологічного спрямування. Громади Тростянецького району скористались нагодою, підготували та подано на конкурс шість проектів, які відповідають екологічному напрямку, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1147 “Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів”.

- Розуміючи необхідність виконання Закону України «Про відходи» згідно якого з 1 січня 2018 року забороняється захоронення не перероблених (необроблених) побутових відходів" в ході реалізації більшості проектів громадами Тростянецького району заплановано придбання сміттєвих контейнерів для роздільного збору твердих побутових відходів та облаштування відповідних майданчиків, - зазначає депутат обласної Ради Лариса Білозір на своїй сторінці у Фейсбук. - Також буде проведено озеленення територій, проведення екологічних заходів, придбання відповідної літератури. Громадська організація "Соціальний центр МХП" виступила співфінансистом проектів екологічного напрямку від Тростянецького району поданих на конкурс на суму 155 тисяч гривень.
Переможцями стали всі проекти - з екологічної частини фонду конкурсу до бюджету шести громад Тростянецького району буде до залучено 686 500 гривень. Загальна сума проектів екологічного напрямку 1 799 300 гривень, внесок громад 560 300 гривень та задіяно спонсорських коштів 552 500 гривень.

До речі, Тростянецький район подав на 14 конкурс 38 проектів, що становить 100% від можливого, в минулому, 2016 році було подано 51 проект з 57 можливих, що становило 80%.

Повернутись Створено: 17 липня 2017 року, 17:31 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація