Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Тростянецькому районі вчасно виконують доручення обласної влади Роздрукувати

24 липня керівники обласної влади Іван Мовчан та Ігор Кревський заслухали звіт голови Тростянецької райдержадміністрації Олександра Кравченка про виконання доручень щодо соціально-економічного розвитку Тростянеччини у І півріччі. В ході обговорення звіту керівники всіх профільних управлінь та департаментів ОДА дали належну оцінку системній роботі керівництва району.

Зокрема, було відзначено позитивну динаміку у розвитку сільського господарства, промисловості, будівництва, охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрою та впорядкуванні територій. Усі доручення обласної влади виконуються відповідно до плану і вчасно.

За інформацією Олександра Кравченка, у сфері охорони здоров’я тривають активні роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази первинної мережі закладів медичної допомоги. На зазначені цілі протягом звітного періоду було використано 545 тисяч гривень.

Як зазначив директор департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, в районі створюються всі необхідні умови для оптимальної мережі навчальних закладів. Ведеться активна підготовка закладів освіти до нового навчального року, і протягом І півріччя на ремонт та зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів використано 864 тисячі гривень.

Також виконано піврічний план в галузі культури. За словами голови райдержадміністрації, на зміцнення матеріально-технічної бази установ культури використано 511 тисяч гривень.

Розвивається і галузь тваринництва району. Так, за звітний період збільшено поголів’я корів на 106 одиниць. У районі діє 26 молокоприймальних пункті і завдяки заходам з унормування відносин між молокозаводами та здавачами, ціна на молоко для жителів територіальних громад залишається стабільною.

У районі розроблено заходи щодо оптимальної кількості сміттєзвалищ шляхом використання одного полігону кількома територіальними громадами. За оцінкою начальника Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області Валентини Зайцевої, Тростянецький район – один із небагатьох, де активно розпочато роботи з рекультивації невеликих сміттєзвалищ.

Здійснюються заходи з енергозбереження та зовнішнього вуличного освітлення населених пунктів.

Як зазначив Олександр Кравченко, на вирішення соціально-побутових проблем всіма територіальними громадами вже використано коштів на суму понад 540 тис. грн.

В ході наради перед активом району виступив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Він відмітив низьку активність участі громад Тростянеччини у конкурсах і проектах щодо питання залучення додаткових коштів, над якими працює обласна Рада.

– Із 18 територіальних громад району лише 4 громади взяли участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Тому найважче, з чим стикаємось у своїй роботі, – це подолання байдужості і недбалості деяких керівників, – зауважив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради закликав всіх присутніх і зокрема, депутатський корпус району бути більш активними і проявляти ініціативу у вирішенні спільних завдань.

 – Такі зустрічі є новим форматом спілкування влади з територіальними громадами і передбачають залучення всіх місцевих керівників та населення у подоланні проблемних питань щодо покращення життя кожної людини, – наголосив Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 16:30 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація