23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Тростянецькому районі вчасно виконують доручення обласної влади Роздрукувати

24 липня керівники обласної влади Іван Мовчан та Ігор Кревський заслухали звіт голови Тростянецької райдержадміністрації Олександра Кравченка про виконання доручень щодо соціально-економічного розвитку Тростянеччини у І півріччі. В ході обговорення звіту керівники всіх профільних управлінь та департаментів ОДА дали належну оцінку системній роботі керівництва району.

Зокрема, було відзначено позитивну динаміку у розвитку сільського господарства, промисловості, будівництва, охорони здоров’я, освіти, культури, благоустрою та впорядкуванні територій. Усі доручення обласної влади виконуються відповідно до плану і вчасно.

За інформацією Олександра Кравченка, у сфері охорони здоров’я тривають активні роботи щодо зміцнення матеріально-технічної бази первинної мережі закладів медичної допомоги. На зазначені цілі протягом звітного періоду було використано 545 тисяч гривень.

Як зазначив директор департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, в районі створюються всі необхідні умови для оптимальної мережі навчальних закладів. Ведеться активна підготовка закладів освіти до нового навчального року, і протягом І півріччя на ремонт та зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів використано 864 тисячі гривень.

Також виконано піврічний план в галузі культури. За словами голови райдержадміністрації, на зміцнення матеріально-технічної бази установ культури використано 511 тисяч гривень.

Розвивається і галузь тваринництва району. Так, за звітний період збільшено поголів’я корів на 106 одиниць. У районі діє 26 молокоприймальних пункті і завдяки заходам з унормування відносин між молокозаводами та здавачами, ціна на молоко для жителів територіальних громад залишається стабільною.

У районі розроблено заходи щодо оптимальної кількості сміттєзвалищ шляхом використання одного полігону кількома територіальними громадами. За оцінкою начальника Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області Валентини Зайцевої, Тростянецький район – один із небагатьох, де активно розпочато роботи з рекультивації невеликих сміттєзвалищ.

Здійснюються заходи з енергозбереження та зовнішнього вуличного освітлення населених пунктів.

Як зазначив Олександр Кравченко, на вирішення соціально-побутових проблем всіма територіальними громадами вже використано коштів на суму понад 540 тис. грн.

В ході наради перед активом району виступив перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Він відмітив низьку активність участі громад Тростянеччини у конкурсах і проектах щодо питання залучення додаткових коштів, над якими працює обласна Рада.

– Із 18 територіальних громад району лише 4 громади взяли участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Тому найважче, з чим стикаємось у своїй роботі, – це подолання байдужості і недбалості деяких керівників, – зауважив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради закликав всіх присутніх і зокрема, депутатський корпус району бути більш активними і проявляти ініціативу у вирішенні спільних завдань.

 – Такі зустрічі є новим форматом спілкування влади з територіальними громадами і передбачають залучення всіх місцевих керівників та населення у подоланні проблемних питань щодо покращення життя кожної людини, – наголосив Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 16:30 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація