Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вапнярській об’єднаній територіальній громаді провели першу установчу сесію Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в установчій сесії Вапнярської селищної  об’єднаної  територіальної  громади першого скликання. Також на засіданні сесії був присутній депутат обласної Ради Ігор Хміль.

Сесію відкрила голова Вапнярської селищної  територіальної виборчої комісії Віра Марущак. Вона оголосила результати голосування, підсумки виборів депутатів Вапнярської селищної ради 7 скликання та визнання їх повноважень.

- Для участі у виборах голови Вапнярської селищної об’єднаної територіальної громади було зареєстровано 6 кандидатів, але один із кандидатів зняв свою кандидатуру, тому у виборчий бюлетень було внесено 5 кандидатів, - повідомила Віра Марущак.

Для проведення виборів, на території селища було створено 5 дільниць. В день виборів 28 серпня працювало 72 члена комісії. В уточнені списки виборців на виборчих дільницях було включено 6667 виборців. На виборчих дільницях зареєстровано – 3324 виборця, що склало 49,9%. 

За результатами виборів, переможцем селищного голови Вапнярської селищної об’єднаної територіальної громади став Олександр Горенюк, діючий сільський голова, який набрав 2217 голосів, що становить 65%.

Депутатами об’єднаної громади обрано 26 депутатів. На установчій сесії присутніми були 25 новобраних депутатів.

Після оголошення результатів проведених виборів селищному голові та депутатам Вапнярської селищної об’єднаної територіальної громади вручили посвідчення, а також обрали лічильну комісію.  Методом таємного голосування обрали секретаря Вапнярської селищної об’єднаної територіальної громади. Ним став Юрій Побережний.

До присутніх звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник та привітав із завершенням виборів. 

- Мені надзвичайно приємно бути присутнім на установчій сесії вашої, тепер вже, об’єднаної громади, - сказав Анатолій Дмитрович. – Хотів би подякувати всім, хто працював забезпечуючи увесь виборчий процес. Тепер ви - та громада, для якої відкриваються нові можливості. Об’єднання громад навколо таких населених пунктів, як Вапнярка, це природній процес. В результаті об’єднання  такі громади будуть в прямих фінансових відносинах із державою. Це відкриє вам можливість для вирішення низки найактуальніших питань для вашого населеного пункту.

В порядок денний першої сесії першого скликання Вапнярської об’єднаної громади було внесено та розглянуто 11 питань.

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 10:30 Переглядів: 1347

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація