23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Василівці відкрили капітально відремонтований сільський клуб Роздрукувати

Зовсім недавно під час зустрічі з підприємства, депутатом обласної Ради, директором ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ  «МХП» Ігорем Лещенком жителі Василівки Тульчинського району дали свою згоду на будівництво на землях села біогазового заводу, а соціальні зобов’язання інвестор вже виконав – в сільському клубі зроблено капітальний ремонт.

Днями у василівському клубі зібралися всі небайдужі, аби відзначити знаменну для села подію. Люди у Василівці дуже дружні і їм ніколи не було байдуже, що відбувається у їхньому селі, чим живе громада. Всі питання тут ви­рі­шуються спільно, усією гро­мадою, осторонь не стоїть ні­х­то. Так було і тоді, коли постало питання, чи варто ро­з­ташовувати тут виробничі по­тужності птахофабрики. Тож василівчани все детально об­думали, зважили і сказали "так". І тепер всі мають мо­ж­ливість спостерігати за тим, як з приходом на землі Зао­зе­р­не­нської сільської ради, де розташована і Василівка, інве­стора, жи­ття в селі змінює­ться в позитивну сторону. У василівчан з інвестором скла­ли­ся справді партнерські сто­сунки і тут неодноразово пе­ре­конувалися в тому, що ди­ре­ктор підприємства Ігор Лещенко слів на вітер не кидає і за конкретними обіцянками стоять реальні справи. У Василівці збудовано водогін, дитячий ігровий майданчик,  відремонтовано ФАП та багато іншого.

Налагодивши в селі побут і соціальну сферу, василівчани стали задумуватись про відродження культурного життя. Вони вже давно мріяли про те, щоб зробити у клубі ремонт, щоб в ньому було тепло і щоб там можна було збиратися взимку. Тож, підписавши з інвестором соціальну уго­ду, вже за кілька місяців, як і було обіцяно, отримали результат. Давня мрія на­ре­ш­ті здійснилася і повністю оновлений осередок культурного життя Василівки гос­ти­н­но відчинив двері для усіх бажаючих. Завітав на святкування і найстарший житель Василівки, 96-річний Іван Ма­ка­рович Лисий, який за своє нелегке життя чимало зробив для села.

Привітала усіх присутніх з такою надзвичайно важ­ли­вою і приємною подією сіль­сь­кий голова Ірина Басараб:

- Дорога моя василівська громадо! Ваш сьогоднішній здобуток, це, в першу чергу, ваша заслуга. Ви знайшли спільну мову з інвестором і маєте такий гарний резу­ль­тат. Я щиро вдячна Ігорю Лещенку за розуміння проблем села та підтримку у вирішенні найрі­з­номанітніших питань. В те. що цю будівлю можна відновити, вірилося важко, але будівельники, які невтомно працювали, справилися з завданням. І завдяки спіль­ним зусиллям задумане стало реальністю. Я щаслива, що наші села мають змогу розви­ватися, добре, що люди сьогодні прагнуть ку­ль­тури і краси, і я вірю, що клуб у Василівці справді стане людним і за­ти­ш­ним місцем, де та­ла­нти будуть тво­рити, а ми разом раді­ти­мемо їх здо­буткам.

Ігор Лещенко подякував василівській громаді за співпрацю та взаєморозуміння.

- Мені особисто і людям, які зі мною працюють, дуже при­­є­мно з вами зуст­рі­чатися, дорогі василівчани. Такі зуст­рі­чі для нас осо­бливі. Ми ра­ді­ємо разом з вами, адже до­ся­гли бажаного ре­зультату. А пра­цю­ва­ти заради усміх­не­них, щасливих облич вдвічі при­­є­м­ніше, це дорожче за усе. До клубу при­х­оди­ти­му­ть люди, на сцені вис­ту­па­ти­муть артисти, і розуміння, що ти долучився до цього і зробив щасливішим когось, робить щасливішим тебе са­мого. Обіцяю, що і для Ва­си­лівки, і для Заозерного ми робитимемо все можливе і необхідне. Ми - разом з вами, а ваша моральна підтримка дає нам змогу працювати і отримувати результат, - сказав депутат обласної Ради.

В приміщенні клубу функціонує і сільська бібліотека, де завідуюча Ніна Ковто­нюк. Це одне з улюблених васи­лі­в­чанами місць, адже тут тепло і затишно, на по­ли­цях багато нових книг, поруч - бібліомайданчик, де всі ба­жа­ючі можуть кори­с­ту­ватися безкоштовним інтер­не­том.

Повернутись Створено: 18 січня 2018 року, 16:34 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація