23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вербці активно впроваджують енергозберігаючі технології Роздрукувати

Село Вербка Чечельницького району впевнено застосовує енергозберігаючі технології. В селі проживає понад 2 тисячі осіб, працює школа та  дошкільний заклад. Тому питання енергоефективності   для села досить актуальне, повідомляє сайт Вінницької Асоціації органів місцевого самоврядування.

- Тільки дізнались про Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», одразу ж вирішили взяти в ньому участь, - говорить Олена Блиндур,  завідувачка дитячим садком та автор проекту. -  Написали проект, підготували всю необхідну документацію і виграли. Так, у нашому дитячому садочку «Тепле гніздечко» завдяки залученню позабюджетних коштів повністю замінено покрівлю будинку.

Загалом на реалізацію проекту з реконструкції покрівлі витратили понад 320 тис. грн, з яких 222 тис. грн.  отримали від проекту ЄС/ПР ООН, 82 тис. грн.  надала Вербська сільська рада та ще 20 тис. грн залучили з місцевого населення.

Олена Блиндур каже, що результат відчутний всім - в садочку стало відчутно тепліше, зникла необхідність у постійному ремонті даху, а перебування дітей стало  комфортнішим.

- Використання сучасних енергозберігаючих технологій значно знижує теплові витрати, - розповідає Олена Іванівна. - Я дуже задоволена, що в нашій державі реалізовуються проекти ЄС/ПР ООН, і громади мають змогу вирішити нагальні проблеми в селі. Окрім того,  це об’єднує громаду задля досягнення спільної мети. Так, при зборі коштів ми на великі свята влаштовували ярмарки, та й люди самі відгукнулись і допомагали.

В рамках реалізації проекту були проведені й просвітницькі роботи щодо ефективності використання енергозберігаючих технологій. А в садку і сільській раді розміщено інформаційні стенди, де кожен міг дізнатись про проект, що реалізовувався. 

Повернутись Створено: 14 червня 2016 року, 18:02 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація