Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

У вересні на Всеукраїнський конгрес сімей на Вінниччині чекають до 30 тисяч вірян Роздрукувати

Відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення на Вінниччині Всеукраїнського конгресу сімей, Захід запланований у м. Шаргороді та м. Вінниці 20-22 вересня 2019 року.

Участь у засіданні оргкомітету взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова Шаргородської РДА Катерина Кедик, голова Шаргородської районної ради Михайло Попов, настоятель релігійної громади (парафії) Пресвятої Діви Марії Ангельської Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви у м. Вінниця о. Костянтин Морозов, представник Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви Володимир Барецький та Олег Зелінський.

Розпочинаючи роботу оргкомітету, Олександр Крученюк зазначив, що вже  підписано відповідне розпорядження голови облдержадміністрації про проведення на Вінниччині Всеукраїнського конгресу сімей з метою утвердження та популяризації в суспільстві основ християнської моралі, сімейних цінностей, збереження і розвитку національної культурної традиції.

– Ми були свідками, як у 2017 році подібні заходи організовували та публічно проводили ці дві Ради Вінниччини і які об’єднували духовенство і віруючих різних конфесій та національностей. У ході за «Щасливу сім’ю» у Вінниці взяло участь більше 5000 людей, подібні заходи проводилися і в більшості районів Вінницької області. Ця тема сьогодні є особливо актуальною. Саме тому проведення Всеукраїнського конгресу сімей, який цього року організовує Римсько-католицька церква, має для нас усіх велике значення, – зауважив він.

Як зазначив єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви Радослав Змітрович, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 2019 рік – Роком сім’ї. Конгрес об’єднає вірян під гаслом «Міцна сім’я – міцна держава» і стане своєрідним маніфестом родинних цінностей, єдності та любові. Єпископ також ознайомив присутніх із програмою проведення заходу.

Відтак, він зазначив, що програма заходу розрахована на три дні. Конгрес розпочнеться в м. Шаргород Хресною Ходою з метою єднання сімей і подружжя. Наступного дня конгрес продовжиться у Вінниці, де матиме окрему програму з конференціями відомих спеціалістів. Завершиться захід 22 вересня спільною Євхаристією, якій передуватиме процесія та година свідчень сімей.

Всі пропозиції членів організаційного комітету було враховано.

Повернутись Створено: 12 березня 2019 року, 09:37 Переглядів: 156

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація