Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У вересні на Всеукраїнський конгрес сімей на Вінниччині чекають до 30 тисяч вірян Роздрукувати

Відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення на Вінниччині Всеукраїнського конгресу сімей, Захід запланований у м. Шаргороді та м. Вінниці 20-22 вересня 2019 року.

Участь у засіданні оргкомітету взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова Шаргородської РДА Катерина Кедик, голова Шаргородської районної ради Михайло Попов, настоятель релігійної громади (парафії) Пресвятої Діви Марії Ангельської Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви у м. Вінниця о. Костянтин Морозов, представник Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви Володимир Барецький та Олег Зелінський.

Розпочинаючи роботу оргкомітету, Олександр Крученюк зазначив, що вже  підписано відповідне розпорядження голови облдержадміністрації про проведення на Вінниччині Всеукраїнського конгресу сімей з метою утвердження та популяризації в суспільстві основ християнської моралі, сімейних цінностей, збереження і розвитку національної культурної традиції.

– Ми були свідками, як у 2017 році подібні заходи організовували та публічно проводили ці дві Ради Вінниччини і які об’єднували духовенство і віруючих різних конфесій та національностей. У ході за «Щасливу сім’ю» у Вінниці взяло участь більше 5000 людей, подібні заходи проводилися і в більшості районів Вінницької області. Ця тема сьогодні є особливо актуальною. Саме тому проведення Всеукраїнського конгресу сімей, який цього року організовує Римсько-католицька церква, має для нас усіх велике значення, – зауважив він.

Як зазначив єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви Радослав Змітрович, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 2019 рік – Роком сім’ї. Конгрес об’єднає вірян під гаслом «Міцна сім’я – міцна держава» і стане своєрідним маніфестом родинних цінностей, єдності та любові. Єпископ також ознайомив присутніх із програмою проведення заходу.

Відтак, він зазначив, що програма заходу розрахована на три дні. Конгрес розпочнеться в м. Шаргород Хресною Ходою з метою єднання сімей і подружжя. Наступного дня конгрес продовжиться у Вінниці, де матиме окрему програму з конференціями відомих спеціалістів. Завершиться захід 22 вересня спільною Євхаристією, якій передуватиме процесія та година свідчень сімей.

Всі пропозиції членів організаційного комітету було враховано.

Повернутись Створено: 12 березня 2019 року, 09:37 Переглядів: 403

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація