26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Верховній Раді України відбувся практикум для керуючих справами обласних рад Роздрукувати

7-8 липня 2016 року у Верховній Раді України відбувся  дводенний практикум з керуючими справами виконавчих апаратів (секретаріатів) обласних рад та Київської міської ради. Практикум організовано Парламентським офісом місцевого самоврядування, Апаратом Верховної Ради України спільно з Українською асоціацією районних та обласних рад. Від обласної Ради у практикумі взяла участь керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Головні теми практикуму – це нове законодавство, що регулює службу в органах місцевого самоврядування; механізми залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку; практичне застосування нормативно-правових актів, а також антикорупційна тематика.

У відкриті заходу взяли участь Заступник Керівника Апарату ВРУ Олександр Мартиненко, Голова Нацагенства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, експерт з питань децентралізації Василь Куйбіда та голова секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук.  

В контексті заходу відбулося засідання "круглого столу" на тему: «Модернізація інституту служби в органах місцевого самоврядування: напрями, виклики, перспективи», на якому обговорювалися  питання розробки і прийняття нормативно-правових актів, що сприяють модернізації системи державного управління, а також реформи місцевого самоврядування.

Практичні знання і навички учасники практикуму отримували  під час ознайомлення з роботою Української асоціації районних та обласних рад та Центру надання адміністративних послуг у м. Києві.

Заходи другого дня практикуму розпочалися з обговорення питань щодо особливостей співпраці обласних рад з Державним фондом регіонального розвитку.

Під час засідання «круглого столу» «Практичні аспекти застосування законодавчих актів у діяльності органів місцевого самоврядування» виступили провідні експерти та фахівці комітетів Верховної Ради України та Інституту законодавства Верховної Ради України, Української асоціації обласних та районних рад.

На завершення практикуму Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Володимир Слишинський вручив його учасникам відповідні сертифікати. 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 11 липня 2016 року, 15:20 Переглядів: 673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація