Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Верховній Раді України відбувся практикум для керуючих справами обласних рад Роздрукувати

7-8 липня 2016 року у Верховній Раді України відбувся  дводенний практикум з керуючими справами виконавчих апаратів (секретаріатів) обласних рад та Київської міської ради. Практикум організовано Парламентським офісом місцевого самоврядування, Апаратом Верховної Ради України спільно з Українською асоціацією районних та обласних рад. Від обласної Ради у практикумі взяла участь керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Головні теми практикуму – це нове законодавство, що регулює службу в органах місцевого самоврядування; механізми залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку; практичне застосування нормативно-правових актів, а також антикорупційна тематика.

У відкриті заходу взяли участь Заступник Керівника Апарату ВРУ Олександр Мартиненко, Голова Нацагенства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, експерт з питань децентралізації Василь Куйбіда та голова секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук.  

В контексті заходу відбулося засідання "круглого столу" на тему: «Модернізація інституту служби в органах місцевого самоврядування: напрями, виклики, перспективи», на якому обговорювалися  питання розробки і прийняття нормативно-правових актів, що сприяють модернізації системи державного управління, а також реформи місцевого самоврядування.

Практичні знання і навички учасники практикуму отримували  під час ознайомлення з роботою Української асоціації районних та обласних рад та Центру надання адміністративних послуг у м. Києві.

Заходи другого дня практикуму розпочалися з обговорення питань щодо особливостей співпраці обласних рад з Державним фондом регіонального розвитку.

Під час засідання «круглого столу» «Практичні аспекти застосування законодавчих актів у діяльності органів місцевого самоврядування» виступили провідні експерти та фахівці комітетів Верховної Ради України та Інституту законодавства Верховної Ради України, Української асоціації обласних та районних рад.

На завершення практикуму Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Володимир Слишинський вручив його учасникам відповідні сертифікати. 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 11 липня 2016 року, 15:20 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація