23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Війтівці встановлять пам’ятник Тарасу Шевченку Роздрукувати

Депутат обласної Ради, підприємець Володимир Зарічанський побував у Харкові, де зустрівся зі скульптором, народним художником України Сейфаддіном Гурбановим, очільником кафедри скульптури Харківської державної академії дизайну і мистецтва. Митець є автором пам’ятника Тарасу Шевченку, який виготовлявся за ініціативи, на замовлення та меценатства Володимира Зарічанського.

Вже готовий монумент Великому Кобзареві Володимир Анатолійович доставив у Війтівську громаду Бершадського району. Пам’ятник вже незабаром планують встановити у центрі Війтівки – перед сільським Будинком культури.

Нагадаємо, у березні цього року Володимир Зарічанський  провів перемовини щодо виготовлення пам‘ятника Тарасу Шевченку. До зустрічі підприємець та художник були знайомі заочно. Навесні Володимир Анатолійович відвідав його творчу майстерню, ближче познайомився з роботами скульптора, відвідав навчальний заклад, де викладає Гурбанов. Результатом зустрічі стала наша домовленість про виготовлення пам’ятника Тарасу Шевченку, – зазначив Володимир Анатолійович. – Усі витрати з виготовлення пам’ятника я беру на себе.

Сейфаддін Гурбанов – автор низки пам'яток в Харкові (пам'ятники Олександру Невському, архітектору Бекетову, композицій «Скрипаль на даху», «Перша вчителька», «Інспектор ДАІ») і в інших містах України (пам'ятник Самеду Вургуну в Києві, Заріфі Алієвій у місті Ірпіні). Він є автором державних і міжнародних нагород «Золотий ягуар», «Європейська якість», «Вища проба», «Золотий меркурій», «1000-річчя».

Повернутись Створено: 1 серпня 2018 року, 11:59 Переглядів: 1175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація