Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Війтівці встановлять пам’ятник Тарасу Шевченку Роздрукувати

Депутат обласної Ради, підприємець Володимир Зарічанський побував у Харкові, де зустрівся зі скульптором, народним художником України Сейфаддіном Гурбановим, очільником кафедри скульптури Харківської державної академії дизайну і мистецтва. Митець є автором пам’ятника Тарасу Шевченку, який виготовлявся за ініціативи, на замовлення та меценатства Володимира Зарічанського.

Вже готовий монумент Великому Кобзареві Володимир Анатолійович доставив у Війтівську громаду Бершадського району. Пам’ятник вже незабаром планують встановити у центрі Війтівки – перед сільським Будинком культури.

Нагадаємо, у березні цього року Володимир Зарічанський  провів перемовини щодо виготовлення пам‘ятника Тарасу Шевченку. До зустрічі підприємець та художник були знайомі заочно. Навесні Володимир Анатолійович відвідав його творчу майстерню, ближче познайомився з роботами скульптора, відвідав навчальний заклад, де викладає Гурбанов. Результатом зустрічі стала наша домовленість про виготовлення пам’ятника Тарасу Шевченку, – зазначив Володимир Анатолійович. – Усі витрати з виготовлення пам’ятника я беру на себе.

Сейфаддін Гурбанов – автор низки пам'яток в Харкові (пам'ятники Олександру Невському, архітектору Бекетову, композицій «Скрипаль на даху», «Перша вчителька», «Інспектор ДАІ») і в інших містах України (пам'ятник Самеду Вургуну в Києві, Заріфі Алієвій у місті Ірпіні). Він є автором державних і міжнародних нагород «Золотий ягуар», «Європейська якість», «Вища проба», «Золотий меркурій», «1000-річчя».

Повернутись Створено: 1 серпня 2018 року, 11:59 Переглядів: 1369

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація