Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Війтівській школі стало на 42 учні більше Роздрукувати

День знань - це свято, що об’єднує всю громаду – від найменших,  хто вперше піде до школи і до  старшокласників, які  стоять на порозі дорослого життя. Це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, хто з хвилюванням та гордістю збирає та проводжає дітей до школи.  Цього навчального року  Війтівська школа I-III ст., шо у Бершадському районі, зустріла 42 першокласника.

На урочистій лінійці виступив депутат обласної Ради, меценат школи Володимир Зарічанський.

- Новий навчальний рік завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше стануть на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну дорогу, - наголосив у своєму виступі Володимир Анатолійович.  

Він побажав першокласникам не сумувати за літом, яке минуло, а радіти початку нового навчального року, повного цікавих вражень і знахідок та вручив дітям подарунки. Також з нагоди свята для Війтівської школи Володимир Зарічанський подарував плазмовий телевізор.

 

Повернутись Створено: 1 вересня 2017 року, 22:00 Переглядів: 1150

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація