Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У вінничанки лабораторно підтверджений діагноз COVID-19 Роздрукувати

Сьогодні, 25 березня,  під час спільного брифінгу голови облдержадміністрації Владислава Скальського та Вінницького міського голови Сергія Моргунова стало відомо, що у місті виявлено перший випадок захворювання на COVID-19. Інфікувалась коронавірусом жінка.

У Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України лабораторно підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус. Зразки матеріалів ще від трьох людей наразі перевіряють.

– Станом на 14.00 годин 25 березня на території Вінницької області зареєстровано 27 підозрілих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, – повідомив Владислав Скальський. – 23 випадки лабораторно не підтверджені. На жаль, в одному випадку діагноз підтверджено лабораторно. Зразки матеріалів від трьох захворілих досліджуються методом полімеразної ланцюгової реакції у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України».

З метою недопущення поширення даного захворювання та локалізації осередку інфекції проводиться комплекс протиепідемічних заходів за місцем роботи інфікованої вінничанки та її проживання.

– Виявлений діагноз уже підтверджений. Наявність коронавірусу у вінничанки, – це ще одне свідчення того, що вінничани повинні себе берегти.  Наголошую, ми всі повинні уважно ставитись до свого здоров’я, і маємо бути відповідальними не тільки за себе, а й за оточення, з яким ми спілкуємося. Я ще раз наголошую на тому, що питання карантину – то не є канікули. Це відповідальність перед собою і своїми рідними. Бережіть себе! – сказав міський голова Сергій Моргунов.

За інформацією голови облдержадміністрації, Вінницька область, під час пандемії COVID-19 забезпечена наступним:

1. Тест-системи полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тести) – 1700 шт. для лабораторних досліджень. Вони дають достовірний результат і виявляють хворобу на 4 день. Якщо експрес-тест покаже позитивний результат, його перевірятимуть в лабораторії за допомогою тесту на ПЛР. Лише після цього можна говорити про підтверджений випадок захворювання.

2. Близько 5000 експрес-тестів для виявлення вірусу. Далі область розподіляє по районах. Експрес тести виявляють хворобу на стадії від 10 днів інфікування.

3. 200 захисних біохімічних костюмів найвищого ступеня захисту для бригад екстреної швидкої допомоги.

4. Близько 3000 респіраторів FFP3, які захищають органи дихання під час перебування в інфекційному боксі, інфекційній палаті, або в інших приміщення де є джерело інфекції.

Також голова ОДА зазначив, медичні працівники повинні бути захищені, у всіх інфекційних лікарнях, незалежно від того, чи це обласний центр, чи район. Наступну партію Україна очікує через декілька днів.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 25 березня 2020 року, 17:03 Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація