23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці діти малювали новорічно-різдвяні картини Роздрукувати

Вінниця збагатилась ще одним мистецьким дійством – в обласному художньому музеї відбулася пленер-акція візуальної творчості «Прилетіла ластівонька». Захід було приурочено вшануванню пам’яті Миколи Леонтовича – автора всесвітньовідомого «Щедрика».

Малювали новорічно-різдвяні картини діти з аутизмом, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Саме для них у художньому музеї організували цей проект, мета якого – сприяти сенсорному та творчому розвитку, прищеплювати навички візуальної творчості за допомогою освоєння різних комбінованих технік. Найкращою для втілення вказаної цілі є арт-терапія.

– Сподіваюсь, що мистецька акція допоможе подолати стереотипи у сприйнятті особливих дітей та ставленні до них, – зазначив в. о. директора музею Руслан Паламаровський.

Учасниками пленеру стали діти із центру соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток», Вінницького обласного дитячого будинку «Гніздечко», Стрижавського дитячого будинку-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку та Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

На передноворічне свято до музею завітала депутат обласної Ради та благодійниця Людмила Станіславенко.

– Ці дітки давно стали для мене гарними друзями тож не дивно, що наша зустріч сповнена позитивними емоціями, обіймами та щирими посмішками, – розповіла Людмила Анатоліївна.

Завершуючи творчий процес присутні зібралися у виставковій залі, де відбулася міні-виставка створених робіт. Кожен міг помилуватися створеними полотнами та поспілкуватися з авторами картин.

Також в рамках проекту виконувач обов’язків директора музею Руслан Паламаровський разом із Людмилою Станіславенко урочисто вручили Дипломи та подарунки усім учасникам.

Людмила Анатоліївна зазначила, що пленер потрібно зробити традиційним, адже такі заходи об’єднують мешканців області.  

– Хочу висловити слова щирої вдячності керівництву закладу. Саме Вінницький художній музей впродовж багатьох років виступає ініціатором прекрасних культурних проектів. Традицію, започатковану багато років тому Іллею Безбахом, якого на жаль, більше немає з нами, продовжує, вносить нові ідеї і втілює у життя Руслан Паламаровський, – додала Людмила Станіславенко. 

Ще однією доброю справою, яка відбулася під час культурного заходу, став грошовий внесок керівництва художнього музею у Благодійний фонд Людмили Станіславенко.

– Для нас  – це вперше, і я від усього серця хочу подякувати за ваш вклад у благодійність. Це величезний заряд натхнення, коли до добрих справ долучаються охочі, в такі моменти я відчуваю себе частиною величезної команди Добра і Благодійності! – зауважила Людмила Анатоліївна.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 14:56 Переглядів: 449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація