Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці діти малювали новорічно-різдвяні картини Роздрукувати

Вінниця збагатилась ще одним мистецьким дійством – в обласному художньому музеї відбулася пленер-акція візуальної творчості «Прилетіла ластівонька». Захід було приурочено вшануванню пам’яті Миколи Леонтовича – автора всесвітньовідомого «Щедрика».

Малювали новорічно-різдвяні картини діти з аутизмом, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Саме для них у художньому музеї організували цей проект, мета якого – сприяти сенсорному та творчому розвитку, прищеплювати навички візуальної творчості за допомогою освоєння різних комбінованих технік. Найкращою для втілення вказаної цілі є арт-терапія.

– Сподіваюсь, що мистецька акція допоможе подолати стереотипи у сприйнятті особливих дітей та ставленні до них, – зазначив в. о. директора музею Руслан Паламаровський.

Учасниками пленеру стали діти із центру соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток», Вінницького обласного дитячого будинку «Гніздечко», Стрижавського дитячого будинку-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку та Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

На передноворічне свято до музею завітала депутат обласної Ради та благодійниця Людмила Станіславенко.

– Ці дітки давно стали для мене гарними друзями тож не дивно, що наша зустріч сповнена позитивними емоціями, обіймами та щирими посмішками, – розповіла Людмила Анатоліївна.

Завершуючи творчий процес присутні зібралися у виставковій залі, де відбулася міні-виставка створених робіт. Кожен міг помилуватися створеними полотнами та поспілкуватися з авторами картин.

Також в рамках проекту виконувач обов’язків директора музею Руслан Паламаровський разом із Людмилою Станіславенко урочисто вручили Дипломи та подарунки усім учасникам.

Людмила Анатоліївна зазначила, що пленер потрібно зробити традиційним, адже такі заходи об’єднують мешканців області.  

– Хочу висловити слова щирої вдячності керівництву закладу. Саме Вінницький художній музей впродовж багатьох років виступає ініціатором прекрасних культурних проектів. Традицію, започатковану багато років тому Іллею Безбахом, якого на жаль, більше немає з нами, продовжує, вносить нові ідеї і втілює у життя Руслан Паламаровський, – додала Людмила Станіславенко. 

Ще однією доброю справою, яка відбулася під час культурного заходу, став грошовий внесок керівництва художнього музею у Благодійний фонд Людмили Станіславенко.

– Для нас  – це вперше, і я від усього серця хочу подякувати за ваш вклад у благодійність. Це величезний заряд натхнення, коли до добрих справ долучаються охочі, в такі моменти я відчуваю себе частиною величезної команди Добра і Благодійності! – зауважила Людмила Анатоліївна.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 14:56 Переглядів: 492

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація