12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У Вінниці нагородили переможців Всеукраїнського фестивалю «Парад вишиванок» Роздрукувати

75 тисяч гривень отримала Вінниччина за перемогу у номінації «Найкращий «Диво-птах» «Параду вишиванок 2013». Сертифікат на вказану суму 24 жовтня голова оргкомітету фестивалю Ігор Добруцький вручив заступнику голови Вінницької обласної Ради Юрію Медвєдєву. Почесними грамотами нагородили і найактивніших учасників фестивалю, які допомогли гідно представити область на заході. «Парад вишиванок» проводився в рамках проекту «Столичні ініціативи» під час святкування Дня незалежності України.

 – Вінниччина буквально увірвалася на фестиваль зі своїми ідеями. Журі не мало права не помітити ваші роботи, адже вони випромінюють особливу енергетику. Я сам родом з Вінницької області, тому особливо радію вашій перемозі, – сказав І.Добруцький.

– Від ідеї до участі у фестивалі минув усього лише рік. Я думаю, варто запровадити перехідне право організації фестивалю, і перенести захід зі столиці до міст-переможців, – сказав Ю.Медвєдєв.

Очільник оргкомітету запевнив, що у разі затвердження нових правил, за 1-2 роки Вінниччина першою прийматиме фестиваль. Також І.Добруцький оголосив нову програму етнокультурного проекту Folk Ukraine, який раніше іменувався «Столичні ініціативи». Наступного року проект включатиме низку заходів, як-то: фестиваль «Українське весілля», Різдвяний фестиваль, проект для молодих художників «Талант-Арт» та конкурс близнюків у вишиванках. Також народні умільці знову змагатимуться у писанкарстві.

А головними арт-об’єктами наступного конкурсного року стануть скрині з приданим, які створюватимуть в рамках фестивалю «Українське весілля». Також учасникам буде запропоновано будівництво резиденції Святого Миколая. Загальний призовий фонд фестивалів становитиме близько 500 тисяч гривень.

І.Добруцький виразив сподівання на подальшу участь вінничан.

– Ми обов’язково долучимося до участі у фестивалях, – сказала начальник обласного управління культури і туризму Марія Скрипник. – Зокрема, тема українського весілля нас дуже зацікавила, адже Поділля багате на весільні традиції. Що ж до отриманої фінансової винагороди за перемогу у цьогорічній номінації «Найкращий «Диво-птах», то пропоную її розділити між керівниками усіх народних колективі, які брали участь у «Параді вишиванок», – сказала М.Скрипник.

До речі, Вінниччина – єдиний регіон, який долучив до участі у фестивалі не тільки обласний центр, а й райони.

Довідково: У серпні 2013 року Вінниччина брала участь у Всеукраїнському «Параді вишиванок», який відбувся у Києві на День Незалежності. Під час нього делегації з усієї країни продемонстрували своїх «Диво-птахів». Пластикова скульптура вінницького півника, розписана у жанрі народного малярства, створена заслуженим майстром народної творчості Василем Слободянюком. За попередньою домовленістю з організаторами, наразі 20 диво-пташок з усієї України знаходяться на зберіганні у місті Слов’янську Донецької області.

 

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 17:21 Переглядів: 1118

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація