23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У Вінниці нагородили переможців Всеукраїнського фестивалю «Парад вишиванок» Роздрукувати

75 тисяч гривень отримала Вінниччина за перемогу у номінації «Найкращий «Диво-птах» «Параду вишиванок 2013». Сертифікат на вказану суму 24 жовтня голова оргкомітету фестивалю Ігор Добруцький вручив заступнику голови Вінницької обласної Ради Юрію Медвєдєву. Почесними грамотами нагородили і найактивніших учасників фестивалю, які допомогли гідно представити область на заході. «Парад вишиванок» проводився в рамках проекту «Столичні ініціативи» під час святкування Дня незалежності України.

 – Вінниччина буквально увірвалася на фестиваль зі своїми ідеями. Журі не мало права не помітити ваші роботи, адже вони випромінюють особливу енергетику. Я сам родом з Вінницької області, тому особливо радію вашій перемозі, – сказав І.Добруцький.

– Від ідеї до участі у фестивалі минув усього лише рік. Я думаю, варто запровадити перехідне право організації фестивалю, і перенести захід зі столиці до міст-переможців, – сказав Ю.Медвєдєв.

Очільник оргкомітету запевнив, що у разі затвердження нових правил, за 1-2 роки Вінниччина першою прийматиме фестиваль. Також І.Добруцький оголосив нову програму етнокультурного проекту Folk Ukraine, який раніше іменувався «Столичні ініціативи». Наступного року проект включатиме низку заходів, як-то: фестиваль «Українське весілля», Різдвяний фестиваль, проект для молодих художників «Талант-Арт» та конкурс близнюків у вишиванках. Також народні умільці знову змагатимуться у писанкарстві.

А головними арт-об’єктами наступного конкурсного року стануть скрині з приданим, які створюватимуть в рамках фестивалю «Українське весілля». Також учасникам буде запропоновано будівництво резиденції Святого Миколая. Загальний призовий фонд фестивалів становитиме близько 500 тисяч гривень.

І.Добруцький виразив сподівання на подальшу участь вінничан.

– Ми обов’язково долучимося до участі у фестивалях, – сказала начальник обласного управління культури і туризму Марія Скрипник. – Зокрема, тема українського весілля нас дуже зацікавила, адже Поділля багате на весільні традиції. Що ж до отриманої фінансової винагороди за перемогу у цьогорічній номінації «Найкращий «Диво-птах», то пропоную її розділити між керівниками усіх народних колективі, які брали участь у «Параді вишиванок», – сказала М.Скрипник.

До речі, Вінниччина – єдиний регіон, який долучив до участі у фестивалі не тільки обласний центр, а й райони.

Довідково: У серпні 2013 року Вінниччина брала участь у Всеукраїнському «Параді вишиванок», який відбувся у Києві на День Незалежності. Під час нього делегації з усієї країни продемонстрували своїх «Диво-птахів». Пластикова скульптура вінницького півника, розписана у жанрі народного малярства, створена заслуженим майстром народної творчості Василем Слободянюком. За попередньою домовленістю з організаторами, наразі 20 диво-пташок з усієї України знаходяться на зберіганні у місті Слов’янську Донецької області.

 

 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 17:21 Переглядів: 1083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація