Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці організували перший туристичний бізнес-форум VinTourism Роздрукувати

Протягом двох днів, 16 та 17 травня, у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбувається туристичний бізнес-форум VinTourism. У заході беруть участь представники готельного, ресторанного бізнесу, влади. Всі разом обговорили питання розвитку туристичного потенціалу Вінниччини. Форум присвячений темі внутрішнього туризму, популяризації крафтового й еко- виробництва та перетворенню його в цікаві туристичні об’єкти, стимулюванні розвитку гастрономічного й «зеленого» туризму, відновленню забутих історичних пам’яток. У ході форуму також планується розробити дев’ять туристичних маршрутів Поділлям, які всі стартуватимуть з Вінниці.

До туристичного бізнес-форуму долучилися також голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко та депутат обласної Ради Сергій Стаднік.

Бізнес-форум VinTourism організував Центр інформаційної підтримки бізнесу, створений на базі Вінницького клубу ділових людей за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

– Що важливо для мене і що я особисто ціную – це, коли навчають люди-практики, а не теоретики, – прокоментував Сергій Стаднік. – Успішні бізнесмени з усієї України діляться своїм досвідом та історіями успіху. Надають практичні кейси як розробити власний туристичний продукт та маршрути до нього. Переконаний, туризм може стати не лише потужним інструментом у розвитку економіки, але й саме за допомогою туризму ми можемо зшити нашу дуже часто розірвану країну.

– Вдячна організаторам за запрошення та можливість стати спікером під час панельної дискусії «Розвиток туристичного потенціалу регіону», – сказала Людмила Станіславенко. – Учасники заходу відверто говорять про проблеми та перспективи розвитку туристичної галузі. Обговорюють історії успіху та можливості розвитку туристичних підприємств. Для учасників форуму організатори підготовили різноманітні майстер-класи та воркшопи.

Першого дня форуму розповідали про історії успіху, знання і досвід  власників відомих «зелених» садиб, готельєрів, рестораторів, туристичних агентів та виробників крафтових, еко продуктів.

– Тема туризму і його розвитку у нашому місті – перлині Поділля – є актуальною, – зазначила організатор форуму, керівник Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу м. Вінниця, президент Вінницького Клубу Ділових Людей, підприємниця Надія Лисецька. – Форум націлений на внутрішній туризм. У нас є, що показати. Маємо в регіоні багато зелених садиб, атмосферних ресторанчиків, і є місця, які потребують розвитку. І під час форуму ми поговоримо, що нам ще потрібно зробити, як залучити додаткові фінанси та де знаходити ідеї.

Сьогодні, другого дня форуму, передбачена робота в групах. За словами організаторів, з допомогою професійних модераторів учасники формують реальні кейси туристичного бізнесу.  А завершальна лекція з файдрайзингу допоможе дізнатися де і як можна залучити кошти на розроблені проекти.

Учасники бізнес-форуму за два дні дізнаються інформацію про доступне фінансування для туристичних об`єктів, нові ідеї й контакти для реалізації своїх туристичних проектів, досвід успішних кейсів туристичного бізнесу, розуміння основних бізнес-процесів та особливостей притаманних туризму, розробку свого туристичного продукту й маршруту до нього.

Учасники туристичного бізнес-форуму VinTourism просять організаторів запровадити традицію щорічного проведення заходу.

Повернутись Створено: 17 травня 2019 року, 16:47 Переглядів: 548

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація