Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У Вінниці підпишуть тристоронній Меморандум про співпрацю між Агенціями регіонального розвитку Вінниці, Польщі та Італії Роздрукувати

          12-13 липня у Вінниці перебуватимуть  делегації  Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку (Республіка Польща) та Агенції зі співробітництва та розвитку (Італійська Республіка). Мета візиту - урочисте підписання Меморандуму про співпрацю, яке відбудеться за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови Вінницької ОДА Валерія Коровія.

         Підписи під Меморандумом поставлять в.о. директора Вінницької Агенції регіонального розвитку Валерій Нікітюк, президент Лодзинської Агенції регіонального розвитку Пшемислав  Анджеяк та голова проекту “Waste MGMT Project” Енріко Мартіал, який представляє  “Агенцію співробітництва та розвитку Італії”. Подія відбудеться 12 липня о 9.30 у конференц-залі обласної Ради (2 поверх).

         Після підписання о 10.00 у цьому ж приміщенні пройде  зустріч-презентація за участю представників органів влади, бізнесу, громадськості та ЗМІ на тему: «Напрями співпраці агенцій регіонального розвитку щодо стимулювання розвитку та оптимізації використання потенціалу регіонів».  По завершенню – підхід до преси.

         Цього ж дня польська делегація ознайомиться з роботою закладів та підприємств області. Зокрема, відвідають Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, ознайомляться з роботою Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова (хірургічний корпус) та  роботою Вінницького   обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Також відвідають ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен».

         Цього ж дня, після підписання Меморандуму, о 9.30 у Центрі перепідготовки керівних кадрів (вул. Театральна, 15, 1 поверх) представники італійської делегації  проведуть тренінговий семінар у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області». На 13.00 заплановано підхід до преси.

         У тренінгу візьмуть участь заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Василь Броварник,  заступник керівника виконавчого  апарату обласної Ради Ігор Хміль, директор Департаменту екології  та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Ткачук, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков.

         Представники італійської делегації Альберто Конфалоньєрі, з  Неурядової організації  «Аграрна школа дель Парко ді Монца» та Марко Маттіелло АТ «Контаріна» з  Акціонерного товариства  «Контаріна») проведуть  практичні тренінг «Турбота про навколишнє середовище» та «План з управління відходами: комунікація та тренінг». Після цього учасники тренінгу поїдуть на полігон твердих побутових відходів у с.Стадницю Вінницького району, де ознайомляться з роботою полігону, обговорять подальші напрями та перспективи співпраці.

         Наступного дня у тому ж приміщенні (вул.Театральна, 15) відбудеться продовження тренінгу. Обговорюватимуть таку тему:  «Елементи для стимулювання позитивного впливу на навколишнє середовище: критерії проектування і управління». По завершенню роботи пройде круглий стіл з питань співробітництва ЄС та фінансових можливостей з управління відходами.

         Довідка. 30 березня 2016 року депутати Вінницької обласної Ради підтримали ініціативу голови обласної Ради Анатолія Олійника і схвалили рішення про Агенцію регіонального розвитку Вінницької області. Засновками Агенції регіонального розвитку Вінницької області виступили: Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Асоціація органів місцевого самоврядування.

         18 травня 2016 року пройшли збори засновників Агенції регіонального розвитку Вінницької області, на яких затвердили Положення про Агенцію.

         16 червня 2016 року на засіданні зборів засновників керівником Агенції регіонального розвитку Вінниччини тимчасово призначено Валерія Нікітюка.

           23 червня 2016 року відбулась офіційна реєстрація установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області».

         Основні напрями діяльності Агенції: залучення інвестицій (національних і закордонних) у Вінницьку область, допомога у пошуку партнерів в інших регіонах України та за кордоном, формування позитивного іміджу регіону, покращення інвестиційного клімату у регіоні, організація та проведення економічних форумів, семінарів, конференцій у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 7 липня 2016 року, 14:54 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація